GlossyBlossom Tırnak Süsleri

Mutlu haftalar. İlk tanışmalarda ilk dikkat çeken yönlerimizden biri de tırnak bakımımız oluyor. Kadın ya da erkek fark etmez tırnak bakımı her zaman önem sıralamasında ön planda  olmalı. GlossyBlossom Tırnak Süsleri de bu konuda çok başarılı. Elbette manikürü peelingi tam olan bir el bakımlı durur ama bu işi renkli hale getirmek istemez misiniz? Tam da yaz gelmişken renkli ojeler sürmekten sıkılanlar için çok eğlenceli bir yol.

GlossyBlossom Design Nail Applique

Minik minik 50ye yakın 11-12 farklı çeşit olan bu stickerlar Gratiste 7 liradan satılıyor.

Kullanımıysa gayet kolay. İstediğiniz bir ojeyi uyguluyorsunuz. Oje kuruduktan sonra stickerları zevkle yapıştırın. Bu esnada bir cımbız yardımı almanız işleri kolaylaştıracaktır. Bu işlemde bittikten sonra cilanızı sürün ve kuruması için bekleyin.

GlossyBlossom  Süsleri

Kenar kıvrımları 1 gün içinde bile biraz kalkmaya başlıyor. Bu yüzden bu olay olmadan kenar çizgilerinden uçta kalanları minik bir makasla keserseniz işler daha kolay olur. Ben oje tercihimi koyu renklerden yana kullanıp stickerları ön plana çıkarmayı tercih ettim. Kullandığım oje de Pastel 23 numara olan bir saks mavisi. Tercihinize göre her ojeyi uygulayabilirsiniz.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 1658 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/