Gold Eye Hydrogel Mask

Gold-Hydrogel-Eye-Mask

Gold Eye Hydrogel Mask

Merhaba

Bir AVM de gezerken bu göz maskesine rastladım. Aslında şöyle oldu. Bir medikal malzeme satan mağaza afiş asmış “gözaltı torbalanmalarına, morluklarına ve kırışıklarına son” vb…. bir şeyler yazıyordu. Bam telime basan cümleler bunlar. Kayıtsız kalamadım tabi.

Bu maske jelatin gibi ama göz altınızda eriyormuş(bende hiç erimedi nedense). Göz altlarınıza yerleştiriyorsunuz ve uzunca bir süre bekliyorsunuz. Ben göz altlarıma zar zor yerleştirdim ve 1 saat falan beklememe rağmen hiç erimedi, emmedi cildim. Sonra da sıkıldım attım.

Gold-Hydrogel-Eye-Mask
Gold Hydrogel Eye Mask

Yanlış mı kullandım acaba diye kullanma kılavuzunu okudum ama yok aynen denildiği gibi yapmışım. Bu arada kullanma kılavuzunun ingilizce olması da sinir bozucu yani. Sen benim ülkeme mal satacaksın ama zahmet edip türkçe kılavuz yapmayacaksın. Kızıyorum ben bu işlere ama yani:)

Medikal marketlerde satılıyor ve ben 79.90 TL’ye aldım. Paket içinde 60 adet var. Yani 30 kullanımlık. Ama almayın derim ben sırf vaad yani:)

Sevgilerimle

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 4610 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/