Golden Rose Dipliner

Golden Rose Dipliner

Golden Rose Dipliner

Bugün sizlere bir süredir kullandığım ve memnun kaldığım Golden Rose dipliner’ dan bahsetmek istiyorum. Göz makyajını çok seven biriyim özellikle de siyah tonları benim için vazgeçilmez. Göz kalemi, eyeliner, far bazen hepsini bazen de tek bir ürünü kullanabiliyorum. Tek ürün kullanacağım zamanlarda ise benim kurtarıcım genelde bu Golden Rose dipliner oldu.

Golden Rose Dipliner
Golden Rose Dipliner

Siyahı koyu bir siyah ayrıca çok da kalıcı. Eyeliner fırçası gibi incecik bir fırçaya sahip olmayan diplenerı kullanmak daha basit. İster kalın isterseniz de daha ince uygulamanız mümkün. Fiyatına gelince 10 tl civarında. Diğer markalara bakınca bu performanstaki bir ürünü bu fiyata almanız gerçekten çok zor. Bence bir deneyin. Ben Gratis’ten almıştım. Golden Rose’un kendi mağazalarında da bu ürünü bulabilirsiniz. Boyutu 5ml ama size epey bir gider.

Haftaya yine ilgi çekici başka bir konu ile görüşmek üzere 😉

Takipte kalın 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.8]
Toplam Ziyaret: 3433 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/