Golden Rose Dream Eyebrown Pencil

Herkese merhaba . Bu hafta ki ürünüm benim gibi kaşlarının azlığından şikâyet eden insanlar için. “Golden Rose Dream Eyebrown Pencil” İster kalemle ister farla şekil verin yâda kalıcı çözümler üretin yüz yapınız için en ideal şekli bulduysanız işler sizin için daha kolay hale gelecek demektir.

Daha önce kullandığım kaş farını değiştirip çizmesi daha kolay olsun diye geçtiğim bu ürün yapısının yumuşak oluşuyla kaşlara zarar vermiyor. Çizmek için bastırmıyor oluşunuz bu işi daha kısa sürede halletmenizi sağlıyor.

Golden Rose Dream Eyebrown Pencil

307 numaralı ürün daha açık renkli kaşlar için. Ama içerisinde ki yeşil tonlar kaş sınırınızı kaçırdığınızda belli oluyor. Bu yüzden rengini seçerken doğru rengi bulmanız mühim. Ben kaşlarımı daha koyu sevdiğim için bu renk pek bana göre olmadı. Ama boşluklara kıl şeklinde doldurduğum da göze batan bir farklılık olmuyor. Ürünün ucunda ki fırçalı aparatta kalemin fazlalığını almanız ve tarayabilmeniz için pratik bir yöntem. Pahalı far Setlerinden ziyade daha uygun bir kalem istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Bir başka yazıda tekrar görüşmek üzere

Toplam Ziyaret: 614 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir