Golden Rose Dream Eyebrown Pencil

Herkese merhaba . Bu hafta ki ürünüm benim gibi kaşlarının azlığından şikâyet eden insanlar için. “Golden Rose Dream Eyebrown Pencil” İster kalemle ister farla şekil verin yâda kalıcı çözümler üretin yüz yapınız için en ideal şekli bulduysanız işler sizin için daha kolay hale gelecek demektir.

Daha önce kullandığım kaş farını değiştirip çizmesi daha kolay olsun diye geçtiğim bu ürün yapısının yumuşak oluşuyla kaşlara zarar vermiyor. Çizmek için bastırmıyor oluşunuz bu işi daha kısa sürede halletmenizi sağlıyor.

Golden Rose Dream Eyebrown Pencil

307 numaralı ürün daha açık renkli kaşlar için. Ama içerisinde ki yeşil tonlar kaş sınırınızı kaçırdığınızda belli oluyor. Bu yüzden rengini seçerken doğru rengi bulmanız mühim. Ben kaşlarımı daha koyu sevdiğim için bu renk pek bana göre olmadı. Ama boşluklara kıl şeklinde doldurduğum da göze batan bir farklılık olmuyor. Ürünün ucunda ki fırçalı aparatta kalemin fazlalığını almanız ve tarayabilmeniz için pratik bir yöntem. Pahalı far Setlerinden ziyade daha uygun bir kalem istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Bir başka yazıda tekrar görüşmek üzere

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 608 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/