Golden Rose Ice Chic Nail Colour 42-13-58 No

Merhaba, oje severlere yeni tanıştığım Golden Rose Ice Chic ojelerinin 3 renginden bahsedeceğim. Ben tırnaklarımı çok uzatamıyorum çünkü ince bir yapıdalar ve hemen eğriliyorlar. Golden Rose Ice Chic Nail Colour 42-13-58 No renkleri çok beğenerek aldım. Kendime de çok yakıştırdım. Duruşları hoşuma gitti. Ayrıca takipçilerimden de hem tırnaklarım ile ilgili, hemde renklerle ilgili olumlu yorumlar aldım.

Oje nekadar güzel olursa olsun eller ve tırnaklar bakımsız ise hoş görünmeyebiliyor. En tercih edilmeyecek renkler bile bakımlı elve tırnaklarda hoş görünebiliyor. Pek nail art becerim yok. Ara ara birşeyler yapmayı deneyeceğim ama gerçekten ciddi vakit ayırmak gerekiyor. Zamansızlıktan çoğu zaman böyle şeylere vaktim olmuyor.

Bu aralar tırnaklarım da bazı bakım kürleri denemeye karar verdim. Onlarla ilgili paylaşımlarda yapacağım. Ayrıca soyulan oje yapacağım bugün bakalım nasıl olacak? Olumlu olursa güzel bir yazı daha paylaşmak istiyorum yine görseller ile.

Golden Rose Ice Chic serisi parlak ve kalıcı renkler vaadediyor. Ayrıca zengin renk çeşitliliği ile gönülleri fethediyor. Yapısını çok sevdim. Tırnaklarımı sanki dış etlenlere karşı sırlıyor gibi bir his oldu bende. Kalıcılıkları konusunda da ben çok başarılı buldum. 58 ve 13 numara tırnaklarımda 4 gün boyunca bozulmadan kalıcılıklarını korudurlar. Eğer benim gibi eliniz ev işine çok giriyor ise tam size göre. Diğer 13 numara daha metalik parlak bir renk. Soyulma vs. olmadı ama tırnakların en uc kısmında hafif solma oldu diyebilirim. Tırnağın bittiği, törpüyü sürttüğünüz kısım diyebilirim. Nasıl anlatacağımı bilemedim.  Ojelerin fiyatı kendi sitesinde 5,75 TL.

Gelelim görsellerle anlatmaya. Aşağıdaki Golden Rose Ice Chic 42 numara. Güzel bir nude renk oje.

Golden Rose Ice Chic Nail Colour 13 No

Buda aralarında en sevdiğim renk olan Golden Rose Ice Chic Nail Colour 58 numara. Soğuk tonları seviyorum ben sanırım.

Golden Rose Ice Chic Nail Colour 58 No
Golden Rose Ice Chic Nail Colour 58 No

Son olarak metalik bir renk Golden Rose Ice Chic Nail Colour 42 No. Bu renkte çok seveceğiniz ve sık kullanılan bir ton.

Golden Rose Ice Chic Nail Colour 42

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

Toplam Ziyaret: 2369 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir