Golden Rose Kalem Ruj 11 Numara

Mat ruj bir akım şeklinde moda oldu. Ancak soğuk tonlu ve açık renkli ciltlerde mat rujlar sağlıklı bir görünüm veremiyor, cildi solgun gösteriyor. Burada da kurtarıcı kadifemsi içerisinde parlaklık olmayan bir ruj ile bu akıma katılabilirsiniz. Benim cilt tonuma en uygun ipeksi matlıkta olan Golden Rose Kalem Ruj 11 Numara.

Golden-Rose-Kalem-Ruj-11 Numara
Golden Rose Kalem Ruj

Golden Rose Kalem Ruj

Serinin içerisinde toplam 21 renk var. Klasik mat rujlar gibi dudağı kurutmuyor, nemlendirme etkisi başarılı. Normalde mat ruj veya kalem ruj kullanılırken dudak altına baz olarak nemlendirici veya lip balm sürülmesi lazımken Golden Rose Kalem Ruj sürümündeki rahatlıkla buna gerek kalmıyor.

Golden-Rose-Kalem-Ruj-renkleri

Kalem forma sahip bir ruj olduğu için, kalın uçlu bir kalemtıraş mutlaka evinizde olsun. Açarken kırılma veya ezilme problemi de yaşamadım.

Golden-Rose-Kalem-Ruj
Golden Rose Kalem Ruj

Kalıcılığı mat likit rujlar kadar değil, yeme içme durumunuza göre ortalama 4 saat kalabiliyor dudaklarınızda Golden Rose Matte Lipstick Crayon Kalem Ruj.

Dudak kalemi kullanmadan rahatlıkla sürülebiliyor, uç kısmı ne çok ince ne çok kalın. Bu şekilde sabit çizgiler de rahatlıkla çekilebiliyor.

Golden-Rose-Kalem-Ruj-renk
Golden Rose Kalem Ruj

Eğer sizlerde mat rujların verdiği soluk görüntüyü beğenmiyor ve daha ipeksi bir görünümde ruj arıyorsanız gül kurusunun en güzel tonu olan Golden Rose  Kalem Ruj 11 Numara denemenizi tavsiye ederim. Satış fiyatı 14,25TL golden rose web sitesinden ve tüm kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 2.9]

Toplam Ziyaret: 1647 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSevda Göksel

Yazar Hakkında

(31 yazısı var )

Merhaba,

Ben Sevda. Atopik, dermatit suya bile alerjisi olan hassas ciltli bir bayanım. Saç bakımı denilince gözlerinde yıldızlar beliren, evimde 2 melek kediciğim (zilli ve pörtlek) ile yaşıyorum. Bir bloğum var http://sevdaninzillisi.blogspot.com.tr/ Aslında blogumu açma nedenim, benim gibi hassas ciltlere sahip kişilere önerilen bir ürünün cildimde yaptığı reaksiyondan sonra tedavi sürecimde karar verdim. Her zaman yazdıklarımda tek bir şeyi öneririm. Ben kullandım, ancak sizin cildinizde benim gibi hassassa lütfen iyice okuyun, alerjiniz varsa eğer ona göre alıp almayacağınıza karar verin. Bu platfomda, denediğim ürünler, sevdiklerim,sevmediklerim, belki aralarda gezdiğim sevdiğim yerleri sizlere dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Böyle kocaman bir ailenin arasında yer almaktan çok mutluyum.

Web sitesi: