Golden Rose Likit Mat Ruj 15 – Mini Boy

Merhabalar,hepimiz için bol enerjili güzel bir hafta olması dileğiyle benim çok sevdiğim mini rujları konuşalım. Golden Rose serisinin Likit Mat Rujlarını hemen hemen herkes kullanmıştır.

Golden Rose Likit Mat Ruj 15 – Mini Boy

Farklı renk seçenekleri ve kaliteli yapısıyla çok popüler olan bu serinin mini boyları da çıktı. E vitamini içeren bu rujlar dudağınızı kurutmadan matlaştırmayı çok güzel sağlıyor. İçerisinde ki Avokado yağı da gün boyu rujla kaplı olan dudaklar için iyi bir besleyici. İçeriği ve fırçasının yapısı normal boylu seri ile aynı. Tam oval olmayan fırça daha da kolaylık sağlıyor. Ben minik boylarda 15 numarayı tercih ettim.  Şarap rengi diye adlandırdığımız bu renk muazzam. Pigmentasyonu da koyu bir ruj için mükemmel. Dudağımın iç kısımlarına 2. Katı sürüyorum ve 4 saat boyunca tazelemem gerekmiyor.

Golden Rose Likit Mat Ruj 15 – Mini Boy

Fırça boyu kısa olduğu için sürerken başlarda biraz garipseyebilirsiniz. Boyut farkı çokmuş gibi gözüktüğü için 2. Katı uygularken hemen bitecek diye biraz üzülüyorum. Oysaki normal boyutlu ürün 5.5ml iken bu minik seri 3 ml olarak gözüküyor.   Yeni renkler keşfetmek için bence çok ideal. Makyaj çantasında da neredeyse hiç yer kaplamıyor. Tek sorun kaybedince bulması biraz zor 🙂

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 2.8]

Toplam Ziyaret: 2242 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/