Golden Rose Long Stay Liquid Matte Lipstick 06

Merhaba kızlar

Likit rujlar çıktığından beri açıkçası hepimizin gözdeleri oldular ve eski rujlarımızın yerine aldılar. Hem kolay taşınmaları hemde sürümlerinin kolay olması nedeniyle çok sevdik. Çok fazla markanın likit ruju olmasına rağmen son zamanlarda  çıkardığı rujlarıyla gönlümüzü fetheden GOLDEN ROSE markasının çıkardığı likit rujları da hepimiz bekledik, özellikle serinin 10 numarasını herkes aldı ama açıkçası bana hepsi pek uymadı. Güzel renkleri sayesinde bende seveceğim birkaç renk buldum ve aldım. İlk olarak bugün size Golden Rose Long Stay Liquid Matte Lipstick 06 numarayı anlatacağım. Diğer renkleri de ilerleyen   günlerde blogum da olacak.
Çok güzel renkleri olan bir seri özellikle son zamanlarda seriye daha fazla renkte eklediler. Emin değilim ama seride 20 renk var diye biliyorum. Bende yaza yakışan hoş bir pembe tonu var. Elimde çok fazla koyu tonlu ruj olduğu için bu rengi yazın kullanırım diye almıştım ki iyi ki almışım. Özellikle bu mevsim geçişlerinde elim sürekli bu ruja gitti. Küçücük boyu sayesinde çantamda da fazla yer kaplamadı.
Pigmantasyonu oldukça başarılı olan  bir seri, tek seferde rahatlıkla rengini veriyor. Ablikatörü sayesinde sürümü de oldukça kolay. Likit mat yapısı sayesinde kalıcılığı da oldukça fazl. Benim dudaklarımda 6-8 saat kalıyor ve yemek yedikçe dudaklarımın ortasından aşınma yapıyor ama düzeltmesi de oldukça kolay. Yama yapmaya el verişli.
 
Kısa sürede matlaşıyor ama yanlış sürdüğünüzde düzeltmeye de izin veriyor. Rengini, yapısını kısaca her şeyini çok sevdim. Genellikle likit rujların kokusu beni rahatsız eder ama bunun kokusu beni rahatsız etmedi, Genel olarak başarılı bulduğum serinin bende 3 rengi var.Sizler için Golden Rose Long Stay Liquid Matte Lipstick 06 numarayı inceledim. Umarım hoşunuza gitmiştir. Bir sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin, hoşçakalın 🙂
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 970 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com