Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj 10

Musmutlu haftalarr, uzun bir süredir aradığı ruju bulan biri olarak buradayım. Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj serisinden  10 numara. Serinin popülerliği ortada. Yapısı gereği ve fiyatının uygun oluşu seriyi daha cazip hale getiren en önemli etkenler. Hafif tombul bir şişede sunulan rujlar yumuşacık bir yapıda.

Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj
Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj

Sürerken en rahat uyguladığım likit ruj diyebilirim. Fırçası tam oval değil daha yassı bir şekle sahip böylece iki tarafını da kullanabiliyorsunuz. Renklerine göre pigmentasyonunda farklılıklar mevcut. Ama 10 numara gibi daha opak rujlarda tek kat istediğiniz rengi vermeyi sağlıyor. Nude tonlardan tutun simli rujlara bile sahip olan bu seri 10 numara gibi dudak rengine göre değişen rujlara da sahip. Aldıktan sonra dudağımda uygulayınca içerisinde griliğin yanında hafif bir lilalık var olduğunu fark ettim.Gün ışığında ya da daha soluk bir ortamda tamamen iki farklı rujmuş gibi duruyor.Her dudakta farklı duruyor olmasından ziyade pek yaygın olmayan bir renk oluşu dikkatleri üstünüze toplayabiliyor.

Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj
Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj

Ama ne olursa olsun ben çok sevdim. Gününüzün yıldızı olarak bu ruju kullanabilirsiniz. Her kozmetikçide golden rose standı genellikle var ama maalesef 10 numara kolay bulunabilen bir renk değil. Fiyatıda 17 tl .

Toplam Ziyaret: 1198 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir