Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj

Herkese merhaba!

Golden Rose bildiğiniz gibi son yıllarda kozmetik piyasasında fırtına gibi esiyor 🙂 Özellikle dudak ürünleriyle gönüllere taht kurdu diyebilirim. Velvet matte serisini koleksiyon yaparken bir de Golden Rose Longstay ile likit mat ruj piyasasına da el attı Golden Rose. Bu likit mat rujlar da oldukça övgü toplayınca dayanamayıp hemen aldım. Bugün sizlere bu seriden aldığım rengi göstereceğim ve ruj ile ilgili yorumlarımı sunacağım.

Öncelikle ürünün ambalajını çok beğendim! Siyah kapağı ve şeffaf ambalajıyla bence oldukça şık olmuş. Ayrıca küçük ve tombul olması da çok şirin bence 🙂 Uzun tüpleri nedense sevmiyorum.

golden rose

Ürünün fırçası diğer likit rujlara göre oldukça değişik geldi. Klasik lip gloss uçları tombul bir sünger şeklinde oluyordu, bu ürünün fırçası ise ince, düz ve uzun bir şekilde. Bu nedenle fırçanın 2 yüzü de kullanılabiliyor ve fırçayı 2 kez tüpe daldırma derdinden kurtuluyorsunuz 🙂

golden rose

Gelelim rujun yapısına ve özelliklerine 🙂 Aslında yapısı hakkında konuşmak zor, çünkü genelde renkten renge değişiyor. Mağazada içerisinde ışıltı olanları denediğimde çok opak olmadıklarını ve kolay sürülmediklerini farkettim, hatta bunlara mat ruj demek bile olmaz, o ışıltıları pek iyi olmamış. Bu nedenle tam mat olan rengini satın aldım. Mat olanlar tek katta rengini verip hemen sabitleniyor. Zaten 2. kattan sonra dudakta parça parça duruyorlar. Yapıları oldukça güzel, dudağımda hiç ağırlık yapmadığını söyleyebilirim. Bu nedenle dudağa sürüşü de oldukça kolay. Kalıcılığına gelecek olursak idare eder diyebilirim. Yemek yemeden durunca 7-8 saat kadar dayanıyor ancak bir şey yiyip içince iç kısımlardan itibaren dudaktan çıkmaya başlıyor.

Ben nude renk tonlarını sevdiğim için tercihimi 3 numaradan yana kullandım. Tabi benim dudağımda pek nude durmadı, daha çok gül kurusu rengindeydi. İçerisinde mavilik bulunan orta, sıcak bir pembe tonu.

golden rose

Bu rujları Golden Rose internet sitesinden ve kozmetik mağazalarından kolaylıkla edinebilirsiniz. Fiyatı 16,90 TL ancak indirim dönemlerinde daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. Türkiye’de böyle güzel özellikli mat rujlar bulmak kolay değil, umarım renk skalasını genişletirler. Ben de en kısa sürede diğer renklerinden de satın alacağım. Sizin bu seriden  favorileriniz neler ? Yorumlarda soru ve önerilerinizi bekliyorum.

Görüşmek üzere,

Mutlu haftalar!

Toplam Ziyaret: 1383 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir