Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlerle çok sevdiğim Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick  serisinin bir rengini paylaşmak istiyorum.  Golden Rose markasına ait Longstay likit mat lipglossların 12 rengi mevcut. Bugün fotoğraflarını paylaşacağım renk ise 04 rengi.

Seri çok başarılı bir mat serisi. Kalıcılığı uzun. Ayrıca sürdükten kısa bir süre sonra matlaşıyor.

image

Kullandığım mat lipglosslar içinde en başarılı seri diyebilirim. Çünkü ilk rengi aldıktan sonra diğer renklerini de gidip bulup almalıyım izlenimi oluşturan tek seri 🙂

Bu rengi yazın rahatlıkla kullanırım diye seçtim. Sürüp bir kaç saniye bekleyince kısa sürede donması ve gün içinde yemek yedikten sonra biraz içlerden soyulma yaptı ama beni rahatsız etmedi diyebilirim. İçeriğinde avakado yağı ve E vitamini var. Bu da dudaklarda kuruluğu engelliyor.

image

Fiyatı 18.95 TL. Golden Rose satan noktalardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca indirim denk gelirseniz çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz bu ürüne.

Haftaya yine sizlerle farklı bir üründe görüşeceğiz. Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 932 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/