Golden Rose Siyah Mat Oje

 

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere özellikle kış aylarında tercih edilecek siyah rengi  ve son zamanların trendi olan mat ojeyi bir arada sunan Golden Rose Siyah Mat Oje den bahsetmek istiyorum.

Aslında siyah rengi kıyafet kombinime göre yazın da tercih edebilirim ama yine de çok sık kullandığım bir renk değildir. Kışın ise siyah renk cazibesini bende gösterir. Mat olan her şey son zamanlarda bu kadar moda olunca Golden Rose  siyah mat oje benim ilgi alanıma giriverdi.

Golden Rose Siyah Mat Oje
Golden Rose Siyah Mat Oje

Çok sulu kıvamda olmayan, sürümü kolay ve çabuk kuruyan bir oje arıyorsanız Golden Rose Siyah Mat Oje tam size göre. Tek kat sürerek renk siyah olduğu için tam bir opaklık elde edilemiyor ama iki kat sürünce renk gayet başarılı oluyor. Fiyatı 6.25. Online sitesinden ve kozmetik marketlerden bu ürüne ulaşabilirsiniz.

Farklı renklerle de bu rengi tırnaklarınızda kombinleyebilirsiniz. 😉

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylaşacağım. Takipte Kalın.;)

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 1215 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/