Golden Rose Stick Concealer

golden_rose_stick

Golden Rose Stick Concealer 

Herkese merhaba 🙂

Bu hafta Golden Rose kapatıcı ürünüyle karşınızdayım.. Uzun bir süredir kullanıyorum,kapatıcı ürünler hakkında çokça video da izledim. Şimdi de tam donanımlı olarak sizlerle paylaşıyorum.
Öncelikle, kapatıcı kullanırken nelere dikkat etmeliyiz? Buna bir bakalım..

Kapatıcıyı göz altlarımızdaki yorgun ifadeyi, morlukları ve bazen de şişlikleri gizlemesi için kullanırız. Bu noktada yaptığımız en büyük hata, cildimizden daha açık renk kapatıcı kullanmamızdır. Çünkü bilinir ki, makyaj yaparken açık tonda olan yerler öne çıkar, koyu renk olanlar geri planda kalır. Bununla birlikte açık tonlar morlukları daha belirgin hale getirmektedir.  Bu yüzden cildimizle aynı tonda ya da bir ton koyusu kapatıcı kullanmamız uygundur.

golden_rose_stick
Golden Rose Stick Concealer
Golden Rose Stick Concealer
Golden Rose Stick Concealer

 

Golden Rose stick concealer a dönersek, ruj görünümünde, asansörlü olarak açılıp kapanabilen bir formu var. Cilde taze bir görünüm kazandırıyor ve makyaj bütünlüğünü bozmuyor. Gözaltında ya da üstünde birikme, çizgi gibi sorunlar yaşatmıyor. Tüm cilt tiplerine uygun ve fiyatı 15 TL civarında.. Herkesin bütçesine uygun.. Gün boyu kalıcılığı mevcut ki bu en önemli özelliklerden biri bence. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum hala da bitmedi.. Çok bereketli bir ürün.

Sözün özü, fiyatına göre başarılı bir ürün. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mutlu haftasonları dilerim..

Toplam Ziyaret: 13527 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 22 Ortalama: 2.8]

10 thoughts on “Golden Rose Stick Concealer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir