Golden Rose Terracotta Blush On Allık

Golden Rose Terracotta Blush On Allık

Herkese mutlu haftalar.

Her tip makyajın olmazsa olmazı bence allıktır. Sadece rimel ve ruj makyajında da yoğun göz makyajında da kaçınılmaz. İstediğiniz tonlarda ki bir görüntü için elinizde birden fazla allık olması işinize yarabilir.

Golden Rose Terracotta Blush On

Genelde kahve tonlu bir alık tercih etsem de yeni denediğim Golden Rose Terracotta Blush On 4 numaralı allık bir süredir favorım. Yoğun pembe bir görünümü olsa da içerisinde ki, koyu tonlarla karıştırıp daha doğal bir görüntü oluşuyor. Tek sorun biraz fazla simli bitişli olması. Fakat elinize uyguladığınızda çok çok yoğun dursa da bu simler yüzünüzde o kadar da parlamıyor. Pigmentasyonu çok iyi olan bu ürün tozutma yapmıyor. O yüzden rahat rahat uygulayabiliriz.

Golden Rose Terracotta Blush On

Ama size önerim ışığını sevdiğiniz bir yerde uygulayın bu allığı. Yoksa kıpkırmızı yanaklara merhaba diyebilirsiniz. Ambalajının küçük oluşu çantaya at çık kolaylığı sağladığı için büyük avantaj. Ama her gün düzenli allık uygulayan biriyseniz sizi çok fazla idare edecek bir ürün olduğunu söyleyemem. Fiyatı internet sitesinde 33 lira gözükse de kozmetikçilerde 20 lira civarında bulabilirsiniz.

Denerseniz yorumlarınızı merak ediyorum. İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1965 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/