Golden Rose Velvet Matte Lipstick 11

Golden Rose Velvet Matte Lipstick 11

Herkese merhaba:)

Yağmur da yağsa bahar aylarına girmeye başladığımız için her yerde cıvıl cıvıl renkleri görmemiz pek mümkün. Ben de bu cıvıltıyı dudaklarımıza taşıyacak bir ürünü konuşalım istiyorum. Golden Rose Velvet Matte Lipstick 11 ‘i inceleyeceğiz bu hafta sizlerle
Golden Rose mat serisini bilmeyen yoktur. Fiyatının uygunluğu ve renk çeşitleriyle pek çok kişiye hitap eden bu serinin yakın zamanda yeni renkleri geldi.
Pembe ruj kullanmıyor olsam da uzun bir süre pembe ruj aramış ama bulamamıştım. Koyu ve mat bir pembe isterken gözüm GR yeni renklerine takıldı ve 11 numaralı rujun tam aradığım renk olduğunu fark etim.
Çok tatlı bir pembesi olan bu ruju maalesef ki çok fazla kullanamıyorum.

golden-rose-velvet-matte-lipstick-11
Golden Rose Velvet Matte Lipstick 11

Yapısı bence diğer mat rujlarından daha yoğun. Ayrıca nasıl bir göz makyajı yapmam gerektiği ya da ne ile kombinlemem gerektiği konusuna da bir türlü karar veremiyorum. O yüzden bir süre daha az kullanılanlar arasında yer alacak gibi gözüküyor. Golden Rose standı gördüğünüz her yerden temin edebilirsiniz.

Mutlu haftalar:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 1999 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/