Golden Rose Velvet Matte Ruj

Golden Rose Velvet Matte Ruj

Golden Rose Velvet Matte Ruj

Golden Rose markası bir süre önce Velvet Matte ruj serisini çıkardı. Son zamanlarda Velvet matte rujlara ilgimden dolayı bir süre önce aldım ve denedim. Sizlerede bugün yazmak istedim. Bendeki rengi 02, bu renk gül kurusu ile pastel vişne rengi arasında bir tona sahip. Yapısı gerçekten çok yumuşak rahat bir şekilde dudaklarınıza sürebiliyorsunuz. Ayrıca içerisinde E vitamini olduğu için ve yoğun nemlendiricileri de bünyesinde barındırdığı için dudakları beslemesi Golden Rose’un vaatleri arasında yer alıyor. En sevdiğim özelliklerinden biri de paraben içermemiş olması, yani güvenle dudaklarınıza sürebilirsiniz bu ruju.

Golden Rose Velvet Matte Ruj
Golden Rose Velvet Matte Ruj

Kalıcılığını çok fazla iyi bulmadım açıkcası. Ara ara tazelemek gerekiyor çünkü dudaklara tam olarak bence sabitlenemiyor. Piyasadaki mat rujlara göre fiyatı uygun 15.75 tl ve Golden Rose satan yerlerde kolayca satın alabilirsiniz. Renk çeşidi bence çok iyi 27 rengi mevcut bu serinin. Kesinlikle size uyan güzel bir renk vardır bu 27 rengin içinde.

Haftaya yine sizinle başka bir yazımda buluşacağız.  Takipte Kalın 😉 Görüşmek üzere 😉

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 4412 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/