Goodbye Göz Altı Maskesi

Göz altı morlukları, her yaşta hepimizin sorunu. Bunun için birçok markanın kremleri, maskeleri var. Benim uzun zamandır kullandığım, gözaltı morluklarım ile savaşımdaki yardımcım Goodbye Göz altı maskesi

Goodbye-Göz-Altı-Maskesi
Goodbye Göz Altı Maskesi

Maske incecik korumaları altında bio selüloz maddeden oluşuyor. Göz altlarına rahatlıkla yerleşiyor.

Ben Goodbye Göz altı maskesi ‘ni nasıl kullanıyorum?

Maskemi kullanmadan birkaç saat öncesinde buzdolabında bekletiyorum. Bu sayede etkisini ikiye katlıyorum. Sonrasında maskemi açıp koruma şeritlerini çıkartıp gözaltlarıma yerleştiriyorum. Buz gibi maskenin göz altlarımı rahatlattığını anında hissetmeye başlıyorum. Sizlere gözlerimin öncesi halini göstermek istiyorum.

Goodbye-Göz-Altı-Maskesi-öncesi
Goodbye Göz Altı Maskesi

Yaklaşık 10 gündür bir uyku problemi yaşıyorum. Normalde asla bu kadar şiş ve çizgilenmiş halde değillerdir.

Goodbye-Göz-Altı-Maskesi-uygulama

Goodbye Göz altı maskesi uyguladığımdaki görüntüde de fark ettiğiniz gibi şişlik çok fazla, morluk zaten uykusuzluktan ve kalıtımsal olarak maksimum düzeyde.

Yaklaşık 20 dakika Goodbye Göz altı maskesi gözlerimde kalıyor.

Ardından çıkarttığımda aşağıdaki sakin görünümü görebilirsiniz.

Goodbye-Göz-Altı-Maskesi-sonrası
Goodbye Göz Altı Maskesi

Kuru gözaltlarım maske içeriğinden dolayı daha rahatlamış, morluk miktarında azalma var, nemlendiği için de ayrıca daha sağlıklı gözüküyor.

Bu tarz gözaltı maskeleri kremlerden farklı olarak kısa sürede daha sağlıklı sonuçlar verebiliyor. Ancak unutulmaması gereken, herkesin aynı reaksiyonu vermeyeceğidir. Bende 1 uygulamada bu sonucu alırken, farklı arkadaşlarımda denediğimde aynı başarılı sonuç olmuyor veya benden çok daha iyi sonuçlar görüyorum.

Burada en önemli nokta süreklilik, Goodbye Göz altı maskesi fiyatı Limonian firmasında yaklaşık 4TL. Ben haftalık rutinim de mutlaka bu maskemi aylardır kullanıyorum. Faydasını maksimum derecede bu yüzden görebiliyorum.

Her türlü kozmetik veya cilt bakımı ürünlerinde kişisel düşüncem sürekliliğin olmasıdır. Hiçbir ürün asla mucizevi muhteşem sonuç 1 kez kullanımda asla vermez. Ne kadar süreklilik kazandırırsanız, her türlü cilt bakımı ürününden o kadar yüksek düzeyde fayda sağlarsınız.

Goodbye Göz altı maskesi benim için en önemli cilt bakımı ürünlerimden birisi. Yukarıda da gördüğünüz etkisi eğer uyku düzenim normal seyrinde sürerse 3 gün kadar benimle birlikte oluyor.

Eğer sizlerde gözaltlarınıza bakım yapmak ve morluklarınızla savaşta yardımcı bir ürün arıyorsanız Goodbye Göz altı maskesine şans verebilirsiniz.

Sevgiler.

 

 

“Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Maske ürünlerini kullanmadan önce mutlaka  cildinizde küçük bir bölgede deneyin.  Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Toplam Ziyaret: 688 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir