Gosh Extreme Eyeliner

Bugün sizlere bir Gratis indiriminde dikkatimi çektiği için aldığım bir ürünü paylaşmak istiyorum. Mor rengi çok sevdiğim için Gosh Extreme eyelinerın mor rengi hemen dikkatimi çekti. Metalik bir mor renge sahip olan bu eyeliner serisinin başka renkleri de mevcut. Mavi sevenler için de çok güzel bir metalik mavisi de mevcut.

Gosh Eyeliner
Gosh Extreme Eyeliner

Klasik likit eyeliner gibi iki parçadan oluşuyor Gosh extreme eyeliner. Gece makyajınızda siyahla çok güzel kombin yapılabilecek bir güzellikte bu ürün.

Gratis’te ve Gosh satan tüm mağazalarda bu ürüne ulaşabilirsiniz.

Haftaya yine sizlerle farklı bir konu ile birlikte olacağım. Takipte Kalın 😉

Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 1.8]

Toplam Ziyaret: 2702 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/