Gosh Quattro Göz Farı Q22 DriftWood

Günlük hayatta kullanılabilecek en güzel göz makyajı için gerekli olan renkler bana göre toprak tonları. Bu tonlar iş hayatında da, günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabiliyor. Gosh Quattro Göz Farı Q22 DriftWood tam anlamıyla toprak tonlarını içerisinde barındıran 4’lü bir far paleti.

Gosh-Quattro-Göz-Farı-Q22-DriftWood
Gosh Quattro Göz Farı Q22 DriftWood

Gosh Quattro Eye Shadow Q22 DriftWood Renkleri

Paletin içerisinde 4 renk bulunuyor.

Sağ altta göz kapağını nötr bir hale getirebilecek yapıda olan mat ten rengi far

Üstünde tam bir sütlü kahverengi içerisinde çok çok hafif simler var belli bile olmuyor

Üst solda göz pınarlarını aydınlatma veya kaş altında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tonda krem rengi far

Son olarak da çok rahatlıkla gölgelendirme yapabileceğiniz çok güzel bir kahverengi far bulunuyor.

Tozutma problemi klasik tüm bu tarz göz farlarında var. Öyle çok fazla olmasa minimum olarak düşünebilirsiniz. Renk vermesi bazlı olarak güzel. Bazsız kullanırsanız eğer biraz silik kalabiliyor.

Gosh-Quattro-Göz-Farı-Q22-DriftWood-renkleri
Gosh Quattro Göz Farı Q22 DriftWood

Gün içerisinde katlanma bölgemde toplanma yapmıyor. Yaptığım makyajım akşama kadar benimle kalıyor. Ayrıca kısa seyahatlerde birkaç far yanımda taşımaktansa tek paletle rahatlıkla göz makyajımı tamamlayabiliyorum.

Göz yapım hassas ve alerjik ancak hiçbir alerjik reaksiyona sebep olmadı.

Gosh Quattro Göz Farı Q22 DriftWood  serisi göz farları sadece Gratis mağazalarında satılıyor. Eğer indirim dönemlerini takip ederseniz ortalama 15-17 TL civarında minimum bir bütçeyle uzun süre elinizden benim gibi düşürmeyeceğiniz toprak tonlarında far paletini alabilirisiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 558 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSevda Göksel

Yazar Hakkında

(31 yazısı var )

Merhaba,

Ben Sevda. Atopik, dermatit suya bile alerjisi olan hassas ciltli bir bayanım. Saç bakımı denilince gözlerinde yıldızlar beliren, evimde 2 melek kediciğim (zilli ve pörtlek) ile yaşıyorum. Bir bloğum var http://sevdaninzillisi.blogspot.com.tr/ Aslında blogumu açma nedenim, benim gibi hassas ciltlere sahip kişilere önerilen bir ürünün cildimde yaptığı reaksiyondan sonra tedavi sürecimde karar verdim. Her zaman yazdıklarımda tek bir şeyi öneririm. Ben kullandım, ancak sizin cildinizde benim gibi hassassa lütfen iyice okuyun, alerjiniz varsa eğer ona göre alıp almayacağınıza karar verin. Bu platfomda, denediğim ürünler, sevdiklerim,sevmediklerim, belki aralarda gezdiğim sevdiğim yerleri sizlere dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Böyle kocaman bir ailenin arasında yer almaktan çok mutluyum.

Web sitesi: