Gosh Velvet Touch 134 Darling Lipstick

Bugün sizlere son zamanlarda elimden düşürmediğim rujumu takdim etmek istiyorum. Gosh Velvet Touch 134 Darling Lipstick 😉 Nedense bu sıralar Nude renkleri sever oldum ama öyle koyu değil de daha açık tonlu nudelar benim favorim.

Gratis‘te satılan Gosh marka Velvet Touch serisinden 134 Darling Lipstick de tam benlik bir ton. Şeftali rengi ile nude arasında bir renk. 
Gosh  Lipstick
Gosh Velvet Touch 134 Darling Lipstick

Eğer çok açık tenli iseniz bu rujun rengi size gitmeyecektir. Esmer tenlilere yakışacağını düşünüyorum. Buğday tenli olduğum için koyu renk ve genelde siyah göz makyajıyla biraz renk dengelemesi yapmış oluyorum ve bence bende çok soluk durmadı bu renk.

Yumuşak ve kremsi bir yapısı olması olumlu yönlerinden bu rujun zaten adı üstünde Touch Velvet yani kadife dokunuşu 🙂
Dudak pürüzlerini belirten bir renk olduğu için altına dudak bazı sürülürse performansı yüksek olacaktır.
Haftaya yine sizinle sevdiğim bir ürünü paylaşacağım. Takipte kalın görüşmek üzere 😉
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 3885 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/