Göz Makyajınızı Nasıl Temizlersiniz?

unicare eye disc

Uni Care Eye Disc

Merhaba Arkadaşlar,

Yeniden beraber olmak ne kadar  güzel. Bir önce ki yazımda yine göz makyaj temizleyicilerden söz etmiştik. Sanırım konuyu içimde hala tam kapatamadım ki yine açmak istedim. Bugün seveninin çok olduğu gibi sevmeyeninin de çok olduğu bir üründen söz edeceğim. Eye disc ‘ler hakkında konuşacağım. Kendinden kullanıma hazır pamuklar bunlar.  Beraber Uni Care Eye Disc ‘i inceleyelim mi ?

unicare eye disc
Uni Care Eye Disc

Ürüne dışardan şöyle bir bakarsak klasik tüm markalarda olan bir ambalaj. İçindekiler kısmını da paylaşmış olduk böylece. Ürünün altında son kullanma tarihinin yazması çok hoşuma gitti. Bazı ürünlerde nedense son kullanma tarihi sır gibi saklanıyor, şifreli yazılıyor. Yani amaç ne? Böyle açık açık yazması çok çok hoşuma gidiyor.

 

unidisk-horz
Uni Care Eye Disc

Artık ürünü elime alma zamanı gelsin değil mi?  Canımı en sıkan yanı çok ince olması. Işığa doğru tutarak ne kadar ince olduğunu göstermeye çalıştım. Bir de ben koca koca kare pamuklar kullanmaya alıştığım için bu ürünün ebatları bana çok küçük geliyor. Rahat rahat  kullanamıyorum. Ürün kayısı yağı içeriyor. Yağlı yapısı ile de göz makyajını temizlerken çok da zorlanmıyor. Ben sadece suya dayanıklı maskara kullanırım. Yüzde yüz temizlemese de gayet iyi temizliyor. Tek bir pamuk ile iki gözümü temizleyemiyorum, yetmiyor yani.

 

uni care eye disc
Uni Care Eye Disc

Sonuç olarak ürünün temizleme yeteneği hiç fena değil, ancak bana pratik gelmiyor ve ben tekrar tercih etmem. Ancak kardeşim çok beğeniyor ve devamlı bu ürünlerden satın alıyor. Keşke ürünün kare ve daha büyük olanlarını yapsalar diye ümit ediyorum ..

Haftaya görüşmek üzere,hoşçakalın diyorum.

Toplam Ziyaret: 3172 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

4 thoughts on “Göz Makyajınızı Nasıl Temizlersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir