Göz Makyajınızı Nasıl Temizlersiniz?

unicare eye disc

Uni Care Eye Disc

Merhaba Arkadaşlar,

Yeniden beraber olmak ne kadar  güzel. Bir önce ki yazımda yine göz makyaj temizleyicilerden söz etmiştik. Sanırım konuyu içimde hala tam kapatamadım ki yine açmak istedim. Bugün seveninin çok olduğu gibi sevmeyeninin de çok olduğu bir üründen söz edeceğim. Eye disc ‘ler hakkında konuşacağım. Kendinden kullanıma hazır pamuklar bunlar.  Beraber Uni Care Eye Disc ‘i inceleyelim mi ?

unicare eye disc
Uni Care Eye Disc

Ürüne dışardan şöyle bir bakarsak klasik tüm markalarda olan bir ambalaj. İçindekiler kısmını da paylaşmış olduk böylece. Ürünün altında son kullanma tarihinin yazması çok hoşuma gitti. Bazı ürünlerde nedense son kullanma tarihi sır gibi saklanıyor, şifreli yazılıyor. Yani amaç ne? Böyle açık açık yazması çok çok hoşuma gidiyor.

 

unidisk-horz
Uni Care Eye Disc

Artık ürünü elime alma zamanı gelsin değil mi?  Canımı en sıkan yanı çok ince olması. Işığa doğru tutarak ne kadar ince olduğunu göstermeye çalıştım. Bir de ben koca koca kare pamuklar kullanmaya alıştığım için bu ürünün ebatları bana çok küçük geliyor. Rahat rahat  kullanamıyorum. Ürün kayısı yağı içeriyor. Yağlı yapısı ile de göz makyajını temizlerken çok da zorlanmıyor. Ben sadece suya dayanıklı maskara kullanırım. Yüzde yüz temizlemese de gayet iyi temizliyor. Tek bir pamuk ile iki gözümü temizleyemiyorum, yetmiyor yani.

 

uni care eye disc
Uni Care Eye Disc

Sonuç olarak ürünün temizleme yeteneği hiç fena değil, ancak bana pratik gelmiyor ve ben tekrar tercih etmem. Ancak kardeşim çok beğeniyor ve devamlı bu ürünlerden satın alıyor. Keşke ürünün kare ve daha büyük olanlarını yapsalar diye ümit ediyorum ..

Haftaya görüşmek üzere,hoşçakalın diyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 3130 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 4 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com