Gülçiçek Doğal Gülsuyu

Merhabalar

Ülkemizin gergin ortamı ve yaşanan kötü olaylardan dolayı hepimiz travma geçirdik.  Bir daha yaşanmamasını ve her şeyin çok güzel olmasını diliyorum. Bugün Gülçiçek markasının doğal gül suyunu anlatacağım sizlere. Yaklaşık 1 aydır, çok düzenli olmasa da kullandığım için artık yorum yapabilme düzeyine geldiğimi düşünüyorum.

gül1
Gülçiçek Doğal Gülsuyu

Gülsuyunun tonik olarak çok kullanıldığını herkes biliyordur herhalde?  Ne varsa doğada var. Doğal gül suyu çok uzun zamanlardan beri güzellik ürünü olarak kullanılmış. İnternette bir blogta gül suyunun göz altı torbalarına iyi geldiğini okuduğumdan beri denemeyi aklıma koymuştum ama gerçek doğal gül suyunu nereden bulabileceğimi bilmiyordum. Sonuçta göz altı torbaları önemli ve benim en hassas olduğum konulardan biri. Bir aktarda Gülçiçek Gül Suyunu görünce hemen aldım . Satış görevlisi bayan bana özellikle açılan gözeneklerim ve cildimin yorgun görüntüsü için tavsiye ettiğini söyledi.

g4
Gülçiçek Doğal Gülsuyu

 Ayrıca satış görevlisi cilt rengini açacağını ve lekelerin görünümünü hafifleteceğini de söyledi ama ben henüz böyle bir etki hissetmedim. Yaz olduğu için olabilir diye düşünüyorum . Belki kışın bu konuda da bir fark görebilirim.

Öncelikle bende ki etkilerini anlatayım. Her sabah ve akşam yatmadan önce, buzdolabında sakladığım gül suyunu ellerimle yüzüme masaj yapar hareketlerle kullandım. Özellikle de göz altlarıma parmak uçlarımla masaj yapar gibi sürdüm. Göz altı torbalarımda bir hafifleme hissettiğimi söyleyebilirim ama en çok gözeneklerimin sıkılaştığını fark ettim ki bu da çok iyi bir şey. Sonuç olarak küçülmüş gözenekler daha sıkı bir cilt demek.

Kırışıklıklara da iyi geliyormuş ama onu da  gözlemleyemedim. Antiseptik özelliği sivilce oluşumuna engel oluyormuş, muş diyorum çünkü sivilce sorunum yok benim. Ama cildi parlatma özelliğini de hissettim diyebilirim.

Sonuç olarak doğal gülsuyundan memnun kaldım . Bitince gene alırım. Bu arada fiyatı da bir sürü hiç bir işe yaramayan toniğe göre çok daha ucuz. Ben 16 TL ye aldım mesela.

Denemenizi tavsiye ederek yazımı bitiriyorum.

Sevgilerimle……..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 3.7]
Toplam Ziyaret: 1042 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir



Kadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/