Gülçiçek Doğal Gülsuyu

Merhabalar

Ülkemizin gergin ortamı ve yaşanan kötü olaylardan dolayı hepimiz travma geçirdik.  Bir daha yaşanmamasını ve her şeyin çok güzel olmasını diliyorum. Bugün Gülçiçek markasının doğal gül suyunu anlatacağım sizlere. Yaklaşık 1 aydır, çok düzenli olmasa da kullandığım için artık yorum yapabilme düzeyine geldiğimi düşünüyorum.

gül1
Gülçiçek Doğal Gülsuyu

Gülsuyunun tonik olarak çok kullanıldığını herkes biliyordur herhalde?  Ne varsa doğada var. Doğal gül suyu çok uzun zamanlardan beri güzellik ürünü olarak kullanılmış. İnternette bir blogta gül suyunun göz altı torbalarına iyi geldiğini okuduğumdan beri denemeyi aklıma koymuştum ama gerçek doğal gül suyunu nereden bulabileceğimi bilmiyordum. Sonuçta göz altı torbaları önemli ve benim en hassas olduğum konulardan biri. Bir aktarda Gülçiçek Gül Suyunu görünce hemen aldım . Satış görevlisi bayan bana özellikle açılan gözeneklerim ve cildimin yorgun görüntüsü için tavsiye ettiğini söyledi.

g4
Gülçiçek Doğal Gülsuyu

 Ayrıca satış görevlisi cilt rengini açacağını ve lekelerin görünümünü hafifleteceğini de söyledi ama ben henüz böyle bir etki hissetmedim. Yaz olduğu için olabilir diye düşünüyorum . Belki kışın bu konuda da bir fark görebilirim.

Öncelikle bende ki etkilerini anlatayım. Her sabah ve akşam yatmadan önce, buzdolabında sakladığım gül suyunu ellerimle yüzüme masaj yapar hareketlerle kullandım. Özellikle de göz altlarıma parmak uçlarımla masaj yapar gibi sürdüm. Göz altı torbalarımda bir hafifleme hissettiğimi söyleyebilirim ama en çok gözeneklerimin sıkılaştığını fark ettim ki bu da çok iyi bir şey. Sonuç olarak küçülmüş gözenekler daha sıkı bir cilt demek.

Kırışıklıklara da iyi geliyormuş ama onu da  gözlemleyemedim. Antiseptik özelliği sivilce oluşumuna engel oluyormuş, muş diyorum çünkü sivilce sorunum yok benim. Ama cildi parlatma özelliğini de hissettim diyebilirim.

Sonuç olarak doğal gülsuyundan memnun kaldım . Bitince gene alırım. Bu arada fiyatı da bir sürü hiç bir işe yaramayan toniğe göre çok daha ucuz. Ben 16 TL ye aldım mesela.

Denemenizi tavsiye ederek yazımı bitiriyorum.

Sevgilerimle……..

 

Toplam Ziyaret: 1589 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 13 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir