H2O+ Sea Mineral Scrub

Herkese Merhabalar

Bugün sizlere bence hak ettiği kadar çok bilinmeyen bir markanın peeling’in den bahsedeceğim. H2O+ markasının bir çok ürününü kullandım ve genelde memnun kaldım. Bugün peeling ile ilgili düşüncelerimi paylaşacağım.

Yazımın başında da bahsettiğim gibi değerinin yeterince anlaşılmadığını düşünüyorum bu markanın. O derece iyi yani bence . Amerikan markası ve dünyada tanınan bir marka.

h2o
H2O+ Sea Mineral Scrub

Resimde gördüğünüz gibi rengi turkuaz gibi. İçinde hafif hissedilen tanecikler var. Formülünde deniz botanikleri ve mineralleri bulunuyor. Deniz bitkileri bir sünger gibi denizin içindeki bütün mineral,vitamin ve enzimleri emiyor. Ayrıca deniz suyu fiziksel olarak insan vücudunun bir çok bileşeni ile aynıymış.

Ben bir arkadaşımın tavsiye etmesi üzerine  Boyner Mağazasında ki H2O+ bölümüne giderek bilgi almak istedim. Bir baktım set olarak alıp çıkmışım:) Ama kullandıktan sonra çevremdekiler cildimde bir ışıltı olduğunu söylediler ki yanlış bir karar vermediğimi düşünerek mutlu oldum. Sadece Boyner mağazalarında satılıyor bildiğim ve araştırdığım kadarıyla.

Ürünlerin fiyatları da kalitesine göre daha düşük diyebilirim. Gerçi alırken biraz pahalı bulmuştum ama kullanınca hak ettiğine karar verdim. Mesela nemlendiricisini 130 TL’ye almıştım. Peeling’i 70-80 TL civarıydı.

Eğer cildinize hafif ama etkili bir peeling istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Hafif ama çok etkili. Bazen Türk Kahvesi ve kremi karıştırarak peeling yapsam da (bu biraz tahriş edici oluyor) genelde H2O’yu kullanıyorum.

Bugünlük bu kadar . Tekrar görüşmek ümidiyle…...

Toplam Ziyaret: 1422 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir