Hair Pharma Dermotto Losyon

Merhaba,

Bugün sizlere saç derinizde yaşadığınız Seboreik Dermatit (yağlı egzama), Sedef hastalığı ve Kepek Problemlerine karşı bir üründen bahsetmek istiyorum. Ayrıca mantar hastalığında da olumlu etkilerinden söz ediliyor. Benim de saçlarımın alnımla birleştiği en üst noktalarda sağ ve solda olmak üzere egzamalarım oluyor. Bu da hem iri kabuk gibi kepeğe hemde kaşıntıya sebep oluyor. Bunun için gittiğim dermatolog kortizonlu saç losyonu verip göndermişti. Evet kullandığımda iyileşme sağlıyor ancak bıraktığım anda tekrarlıyordu. Kortizon içeren bir ürünü sürekli kullanmak sakıncalı, bu sebeple uzun bir araştırma sonrası doktorların önerisi olan Hair Pharma firmasının Dermotto Losyonu ile tanıştım. Yine aynı markanın Seboderm Şampuanı ile birlikte kullanıyorum. 

dermottolosyon
Hair Pharma Dermotto Losyon

Tek başına şampuanlar bu tarz problemlerde çok etkili olamayabiliyor. Ne zamanki bu losyonu kullanmaya başladım saç derimde ki egzamaya bağlı kepeklenme ve kaşıntılar azaldı.  Losyon içeriği tamamen bitkisel. Uygulama kolaylığı sağlayan ucu ile saç diplerinize masaj yaparak yediriyorsunuz. Kutusunun içerisinden 10 adet bone çıkıyor. Uygulama sonrası boneyi geçirerek mümkünse tüm gece, vaktiniz yoksa 2-3 saat beklettikten sonra Seboderm şampuanla yıkayıp duruluyorsunuz. Ben 1 aylık kullanımla şikayetlerimden kurtuldum. 15 Gün gibi kısa bir sürede kaşıntılarım çok azaldı. Artık sürekli sipariş ediyorum. Bu losyonu eczanelerden temin edebilirsiniz. 100 Ml şişede ve satış fiyatı 29 TL. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yani yazılarda görüşmek üzere…

 

“Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Toplam Ziyaret: 1002 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

3 thoughts on “Hair Pharma Dermotto Losyon

  1. kafamım her yeri kabuk bağlamaya başlamıştı; sürüngene dönüşmüş ve dahada fazla dönüşüyordum. seboderm şampuan ile dermetto losloyu kullanmaya başladım bolca ve 3 günde iyileştim!!!!!!!!!!!!!! 3 günde!!!!!!!!!! teşekkürler!!!!!!!! umarım bu tür ilaçları üretmeyi geliştirmeyi asla bırakmazlar, gerekirse 100 tl bile öderim kutusuna.

  2. + olarak diğer tüm ürünler saç döküyor AMA BU 2 ÜRÜN; Bırak saç dökmeyi, saçı güçlendiriyor ve dökülmesini tamamen durduruyor-engelliyor!!!! harika….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir