Hakkımızda

2015 Mart ayında Tarafsız Satın Alma Rehberi sloganı ile internet üzerindeki yayın hayatına merhaba diyen www.bloggerlarpaylasiyor.com ürün ve hizmetler hakkında bilgi arayanların, ne alsam, nereden alsam sorularına cevap arayanların adresi olma hedefiyle her gün biraz daha büyüyor.

Peki Biz Kimiz?

Bloggerlar Paylaşıyor internet sitesi 29 Ekim 2013 ‘de Facebook grubu olarak kuruldu. Ardından Kasım 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan sitemizin o zaman sadece 2 yazarı vardı. Kurucusu Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu ve web tasarımcısı Alp Tolga Kilimcigöldelioğlu.

Mart 2015 tarihine kadar, ayda sadece tek yazı girdik, 1 tane editörümüz oldu ve yaptığımız duyurularla blogger arayışlarını sürdürdük ve Mart ayında 9 blogger olarak yola çıktık. Bugün Bloggerlar Paylaşıyor Portal‘ın da yayına alınması ile 20’nin üzerinde yazar ile yayın hayatına devam ediyoruz.

Sitede, kozmetikten giyime, mekan yorumlarından dayanıklı tüketim mallarına kadar her konuda ki yazılarımızı gerçek deneyimlerimizle sizlerle paylaşıyoruz.

Dileğimiz tüketiciye kaynak oluşturmak , alışveriş yaparken karar vermelerini kolaylaştıracak seçenekleri onlara sunmak ve bunu yaparken de tarafsız satın alma rehberi olma misyonumuzu korumak.

Herhangi bir konuda Bloggerlar Paylaşıyor ile iletişime geçmek isterseniz info@bloggerlarpaylasiyor.com adresine mail atabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız:

Facebook

Twitter

Instagram

Google+

Youtube

Dileriz sizde bizi okumaktan keyif alırsınız ve güvenilir bir adres olarak kabul edersiniz.

Sevgilerimizle

Bloggerlar Paylaşıyor Ailesi

 

Toplam Ziyaret: 4449 ,
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

One thought on “Hakkımızda

  1. Sağ üst köşede uçan facebook twitter instagram google+ share butonlarınız çok hoşuma gitti acaba nasıl yaptığınızı öğrenebilir miyim?
    Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir