Harmolance Ayak Kremi

Merhaba arkadaşlar, yaz aylarında terlik ve sandalet sık sık giymeye başlıyoruz. Ayaklarınızın daha bakımlı görünmesine o nedenle daha çok özen gösterir oluruz. Bu konuda ilk elimizi attığımız ürünler her zaman ayak kremleri olmuyor mu? Ben de bugün Harmolance Ayak Kremi diye içinde sitrik asit bulunduran bir kremden söz edeceğim. Bu bir ayak kremi ama dilerseniz dirsek, diz gibi ölü deriyi atmak istediğiniz yerlerde de kullanabilirsiniz.

Harmolance Ayak Kremi
Harmolance Ayak Kremi

Elbette ürünün içerik kısmını yine yorumsuz olarak sizlerle paylaşıyorum. İçerik hakkında fazla bilgim yok çünkü. Yorumu size bırakıyorum. Ancak içerisinde bulunan sitrik asit ölü deriyi atma konusunda yardımcı olacaktır. Harmolance Ayak Kremi özellikle sitrik asit içerdiği için dikkatimi çekti zaten. Çünkü pek çok ayak kremi var ki evet ayakları yumuşatıyor ama ölü deriyi atma konusunda çok başarısız.

Harmolance Ayak Kremi
Harmolance Ayak Kremi

Harmolance Ayak Kremi genel olarak sevdiğim bir ürün oldu. Bir seneyi geçti kullanıyorum. En sevdiğim yönü anında emilmesi. Bu özelliği bile kendisini seçmem için yeterli. Uzun süre kullanmadan ölü deriyi atmada ki etkisi anlaşılmıyor. O yüzden düzenli ve uzun süre kullanılmasını tavsiye ederim. N11.com gibi sitelerde satışı var ürünün. Fiyatı pek ucuz sayılmaz. O nedenle düşünmeden almayın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 409 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com