Hayvanlar Uzerinde Deneyi Yasaklayın!!!!

Merhabalar

Bugün sizden bir şey yapmanızı rica edeceğim. Hayvan deneyinin yasaklanması için bir kampanyaya katılmanızı isteyeceğim.

Dünyada yaşamak ne kadar bizimse hakkımızsa, hayvanların da o kadar hakkı.

Maalesef ki hala birçok ürün deneyimleri hayvanlar üzerinde yapılıyor. Özellikle Kozmetik’te birçok hayvan telef ediliyor.

Hayvanlar üzerinde en çok deney yapan ülke yine yine maalesef Çin.

Bu tutumlarından dolayı onları nasıl kınadığımı sözcüklere sığdıramıyorum

The Body Shop ürünlerinin tamamen bitkilerden oluştuğunu ve bu ürünleri yetiştirmek için de kendi ekinleri olduğunu biliyor muydunuz?

Üretilen ürünlerinin hepsinin laboratuvar ortamında ve hayvanlar üzerinde yapılmayan deneylerden sonra piyasaya sürüldüğünü de bilmenizi isterim.

The Body Shop uzun süredir yürüttüğü  hayvan deneyine karşı tutumu ve kampanyası ile bir çok kişiye seslendiğini gurur duyarak söylemek istiyorum.

Markanın kişiliğini çok beğenerek bende sizden kampanyaya katılarak destek olmanızı rica ediyorum.

İster herhangi bir The Body Shop mağazasının önünden geçerken ister web sitelerinden kampanyayı imzalayabilirsiniz.

Kampanya yeterli sayıya ulaştığında dünya üzerinde hayvanlar üzerinde yapılan tüm deneyler yasaklanacaktır.

Sizde kampanyayı imzalayarak bu deneylere bir dur diyebilirsiniz.  Ulaşılabilir link için bir tık lütfen 

HAYVAN DENEYİNİ YASAKLAYIN

Hayvan deneylerine karşı savaşan ilk küresel güzellik markası olduk. Son 28 yılda, kampanya ortağımız Cruelty Free International ile birlikte çalıştık ve ortak çabalarımız ile, 2013 yılında Avrupa Birliği’nde bir yasağa öncü olduk. Ancak bu yeterli değil. Hayvanlar üzerinde hala güzellik uğruna deney yapılmaya devam ediliyor ve bizler bu zulmü sonsuza dek tüm dünyada bitirmek istiyoruz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1044 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com