Hc Hair Care Complex Bitkisel Saç Bakım Yağı

hc-hair-Care

Hc Hair Care Complex Bitkisel Saç Bakım Yağı

Herkese musmutlu bir Merhaba!

  
Bugün size, HC Hair Care Bitkisel Saç Bakım Yağından bahsetmek istiyorum. Kendisiyle uzun bir süre önce tanıştım. Tanıştığıma memnun olmuş gibiyim..

Hepimizin ortak problemi olan saçlarımız,bakımı biraz bıraksak ya da ürün değişikliğine gitsek hemen küsüp dökülüyor, cansızlaşıyor.

hc_hair_care
Hc Hair Care Complex Bitkisel Saç Bakım Yağı

Dediğim gibi uzun bir süre önce tanıştım Hc Hair Care ile. Saçların daha sağlıklı uzamasına sebep oluyor ve dökülmeyi önlüyor şeklinde bilgisi verilmiş. Kullanım şekli şöyle, saçlarımızı yıkamadan önce diplerine uyguluyoruz. Sonra uçlarına da uyguluyorum ben. Bir kaç saat bekletip yıkıyoruz.. Kullandığım süre içerisinde faydasını gördüm. Mucizevi değilse de gözle görülür bir fark oldu saçımda. Saçlarımın normal yapısı kuru ve yıpranmış. Diğer saç tiplerinde nasıl olur bir fikrim yok.. Kullanan tüm arkadaşlarım memnun kaldı bu zamana kadar, onu söyleyebilirim.

hc_hair_care
Hc Hair Care Complex Bitkisel Saç Bakım Yağı

Ürün 110 ml.lik cam şişede satılıyor. Yaklaşık 1 ay kullanılabiliyor. Siz de bu bakım ürünüyle tanışmak isterseniz, www.sacbakim.com a tıklayabilirsiniz. Şu sıralar güzel indirimleri var, stoklamakta fayda var..

Esen kalın,mutlu kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]

Toplam Ziyaret: 4021 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 17 yorum “”

  1. Bana mucizevi bir etki yaptı desem yalan olmaz. HCComplex benim için çok kıymetli bir ürün. 3.şişeye geçtim ve ömür boyu kullanmayı planlıyorum. Güven verdi bana.
    Sevgiler

      1. merhaba katkısız keratin kullandım ben likuid keratin diye hiç bir fayda görmedim de hc ürünleri nasıl acaba
        şampunını kullandınız mı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/