HC Hair Care Ovex Hızlı Saç Kurtarma Ve Canlandırma Terapisi

HC HAİR CARE OVEX HIZLI SAÇ KURTARMA VE CANLANDIRMA TERAPİSİ

Merhaba canlar 

Herkese iyi hafta sonları, hafta sonlarını çok seviyorum özellikle hafta içi yoğunluktan kendime ayıramadığım vakti hafta sonları kendime ayırıyorum. Saç bakımı cilt bakımı ve tırnak bakımı hafta sonunun vazgeçilmesi benim için. Rutinim sabit olsa da kullandığım ürünler sürekli değişiyor. Bugünde size özellikle son 3 haftadır saç bakım rutinim de kullandığım ve etkisini çok başarılı bulduğum bir saç bakım ürününden bahsedeceğim.

HC HAIR CARE ‘in özellikle saç bakım kompleksini  çok severek kullanmış ve yenisini bile almış biri olarak   küçük bir ürün olduğu  vaat etki etki çok fazla olunca  bu üründen çok da büyük bir beklentim oluşmadı. Kullandıktan sonra çok büyük bir beklentim olmadığı için  belki de yaptığı etki beni çok şaşırttı ve son zamanlarda ki favorim oldu.

HC HAİR CARE OVEX HIZLI SAÇ KURTARMA VE CANLANDIRMA TERAPİSİ
HC Hair Care Ovex

Yıpranmış saçları tek adımda mükemmel bakımı verdiğini  ve  kısa sürede saçı kurtardığını , canlandırdığını vaat ediyor. Başta da dediğim gibi çok büyük vaatleri olduğu için ilk kullandığım zaman  çok beklentim yoktu. Küçük bir boyutu var ve kısa sürede biter diye düşünüyordum. Bu kadar ön yargıyla kullanmama rağmen ilk kullanımda bile saçlarıma verdiği etkiyi ve parlaklığı fark ettim. Uzun ve ince saçlarım var, bana  fındık tanesi kadar miktarı yeterli geliyor. 3-4 günde bir uygulanmasını öneriyor ve ben de haftada 2 kez uyguluyorum.Saçlarım pamuk gibi oldu ve mat saçlarımda hafif de olsa bir parlaklık  ve canlılık kattı.

HC HAİR CARE OVEX HIZLI SAÇ KURTARMA VE CANLANDIRMA TERAPİSİ
HC Hair Care Ovex

İçeriği de bu şekilde. Ben severek kullanıyorum ve kullanmaktan da zevk aldığım bir ürün. Saçlarıma verdiği etki sebebiyle gerçekten de bir terapi ürünü olduğunu söyleyebilirim. Bilmeyenler için  Hc Hair Care markası hayvanlar üzerinde test yapmayan da bir marka.Fiyatı da internette 12 -15 TL arasında değişiyor. Kullandınızsa yorumlarınız bekliyorum .

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 2272 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com