Hc Hair Care Ovex Saç Bakım Maskesi

Hc Hair Care Ovex Saç Bakım Maskesi

Selamlar, bu hafta sizlere yıllardır çok sevdiğim bir saç maskesinden bahsedeceğim. Ovex saç bakım maskesiyle 4 sene önce tanıştım ve o zamandan beri favori saç bakım maskem oldu. Ovex, bir çoğunuzun bildiği gibi HC Hair Care markasına ait.

Ovex saç bakım maskesi, hızlı saç kurtarma ve canlandırma terapisi olarak geçiyor. İşlem görmüş ve yıpranmış saçlar için saç bakımı sağlayan saçları nemlendiren bir ürün.

Hc Hair Care Ovex Saç Bakım Maskesi
Hc Hair Care Ovex Saç Bakım Maskesi

Kullanımı;

Şampuanla yıkadığımız saçlarımızın ıslaklığını havlu yardımıyla alıyoruz ve nemli saç uçlarına ve boylarına ovex saç bakım maskesini sürüyoruz. Saç diplerine getirmemeye özen gösteriyoruz. Saçlarımızda minimum 5 dakika maskeyi bekletiyoruz ve sonrasında yıkama işlemine devam ederek maskeyi saçtan arındırıyoruz. Benim kullanım şeklimde aynen anlattığım gibi ama 5 dakika beklemeye tahammülüm yok o sebeple en fazla 3 dakika falan bekletiyorum maskeyi saçımda. Sonrasında neme doymuş yumuşacık saçlarım oluyor.

Bazı bloglarda ürünün saçlarına iyi gelmediğini okudum, bu bence üründen ne beklediğinize bağlı ve saçlarınızın yapısıyla alakalı aşırı yıpranmış keçeleşmiş saçlarınız varsa hiç bir maske yada ürün fayda etmeyecektir. İnternet sitesinde 200 ml kavanoz ve 15 ml tüp çeşitleri var. Merak ediyorsanız ilk olarak 15 ml tüp ovex maskeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 909 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir