HC Hair Care Ovex

Herkese merhaba

Bu hafta sizlere yeni tanıştığım bir üründen bahsetmek istiyorum.Hair Care markasinin Ovex ürünü; bu ürün tek adımda saç Terapisi ve kurtarıcısı oluyor. Saçlarınız yıpranmış yada çok kuru kaldıysa özellikle size bu ürünü öneriyor.

Ürün ile ilgili deneyimlerime gelince;  

Kabın kapağı dışında ayrıca koruma  kapağı daha var, dokusu bir el kremi kıvamında. Kokusu var ama çok soft ve ağır değil. Kolay uygulanıyor. 

hc-hair-care
HC Hair Care Ovex

Uygulama şekline gelince :

Şampuan sonrası saçlarınızı havlu ile kurulayıp ürünü saç uçlarınıza uyguluyorsunuz. 5 dakika bekleyip su ile duruluyorsunuz. Bekleme süresinin çok az olması büyük avantaj. İlk kullanımda nem sağlarken ikinci kullanım ve sonrasında parlak görünüm veriyor.

200 ml. lik kutuda satılıyor. Satış fiyatı 55 Tl. Hc Hair Care’in kendi sayfasından Satış Noktalarına da ulaşabilirsiniz.

Unutmadan benim markaya güvenmem için en büyük sebep bu markanın sadece saç ürünleri yapıyor olması.

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1649 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: