Hc Hair Care Şampuan Kuru Saçlar İçin

Hc Hair Care Şampuan

Herkese merhaba,

Bu hafta sizlere daha evvel burada bahsetmiş olduğum etkinliğimizin sponsorlarından Hc Hair Care Kuru Saçlar için Şampuan dan bahsetmek istiyorum. Etkinlikten çok önce kullanmaya başladığım ürünler arasındaydı. Saç tipim daha evvel bahsetmiş olduğum gibi kuru.Set halinde kullanılan ürünlerin daha verimli olduğunu düşündüğümden Hc Hair Şampuanı da kremiyle birlikte kullanıyorum.

Hc Hair Care kuru saçlar için Şampuan
Hc Hair Care Şampuan

Gerçekten memnun kaldığımı öncelikle belirtmeliyim.Saçlarımı yumuşatan,dökülmesini arttırmayan,elektriklenmeyi ciddi anlamda azaltan bir ürün oldu. Öyle ki,küçük boş şişelerden edinip yatı görevlerinde de yanımda taşımaya başladım.Uzun soluklu kullanırım dediğim ürünlerden..

Ürün,pompalı ambalajda kullanımı o yönden çok pratik. 300 ml. Online Alışveriş Sitelerinde şu anda indirimde. Set olarak 60 TL ki fazlasıyla değiyor. Aynı zamanda, çeşitleri de fazla. Brezilya fönü için olan versiyonu bile var. İçeriğinde saça zarar veren kimyasallar yok, bitkisel tamamen. Daha evvel aynı markayla ilgili saç bakım yağı konulu yazmış olduğum yazıyı merak ederseniz,Buraya tıklayabilirsiniz.

Denemenizi tavsiye ediyorum..

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1755 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

One thought on “Hc Hair Care Şampuan Kuru Saçlar İçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir