HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma Terapisi

Merhaba, Geçtiğimiz haftalarda Hc Hair Care ürünlerinden denediklerimi paylaşacağımdan bahsetmiştim ve bu haftaya HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma Canlandırma Terapisi ile başlayalım istedim. Saç bakım ürünlerine ciddi önem veriyorum. İyi sonuç alabilmek büyük önem arz ediyor. Ödediğim parayı hak ediyorsa almaya devam ediyorum. Saçlarımda ombre var ve işlem görmüş durumda. Hatta onun öncesinde de röfle vardı ve saç uçlarım maalesef hep yıpranık halde. Bu durumu 2 – 3 ayda bir uçlarından aldırarak ve beğendiğim bakım ürünleri ile en az seviyede tutmaya ve korumaya çalışıyorum. Maalesef saçlara açıcı uygulanınca tamamen sağlıklı olamıyor.

 HC Ovex ile ilgili firmanın vaadleri ve bunlardan hangilerini sağladığını gözlemlediğimi sizlere aktaracağım. Vaadleri aşagıdaki görselde mevcut.

Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi
Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi

Bendeki etkilerine gelirsek;

  • Saçları inanılmaz yumuşatıyor. Yani şimdiye kadar durulanan ürünlerde en çok hoşuma giden oldu. Parlaklık ve esneklik sağlıyor. 
  • Kolay tarama sağlıyor, elektriklenme azalıyor. Tarak adeta saçlarınızda kayıyor.
  • Saçlara gerçekten nemlilik kazandırıyor. Bunun saç uçlarında kırılmayı azalttığına önlediğine inanıyorum. Çatallaşmış saç uçlarını tamir ettiğine inanmıyorum. Fön, maşa gibi işlemlerde saçlarda yıpranmayı azalttığını düşünüyorum. Isıya karşı bir koruma sağlıyor bence.
  • Saçlara Hacim kattığını gözlemlemedim. Saç diplerine kesinlikle uygulanmamalı. Sadece saç boylarınıza ve uçlarına uygulamanız gerekli. Yoksa saçınızda yağlanma ve ağırlık  yaratır diye düşünüyorum. Yağlı saçlar özellikle buna dikkat etmeli.

HC Ovex Hizli Sac Kurtarma

Uygulama şeklim haftada iki veya üç gün. Tüm saç uçlarıma uyguluyorum ve 5 dk beklettikten sonra duruluyorum. Durulama sırasında saçınızdaki farkı hissetmeye başlıyorsunuz. Tüm bu artılara bakarak tekrar tekrar alınabilecek bir Hızlı saç kurtarma bakım ürünü olduğunu söyleyebilirim. Ben 50 Ml tüp olanı denedim ancak çok kısa sürede bitti. Bu sebeple bundan böyle 200 Ml’lik kavanozdan almayı düşünüyorum. Hem daha uzun süre kullanılabilir, hemde daha ekonomik oluyor. HC Hair Care ürünlerini ve tabiki HC Ovex’i www.sacbakim.com sitesinden alabilirsiniz. 50 Ml tüp fiyatı sitesinde 15 TL 200 Ml kavanoz fiyatı ise 55 TL.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere…

 

Toplam Ziyaret: 1430 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 12 Ortalama: 2.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir