Hc Hair Care Doping Deneyimim

Hc Hair Care Doping

Merhaba

Bugün sizlere birçok kadınla ortak sorunum olan saç dökülmesinden bahsedeceğim. Benim de bir süredir biraz mevsimsel biraz da stres kaynaklı olduğunu düşündüğüm saç dökülmem var ve bu son aylarda arttı. Ben de şampuanlarını severek kullandığım HC Hair Care doping ürününü denemeye karar verdim.

Dopingi tercih etmemin en büyük sebebi kullanım kolaylığıydı. Çünkü bakım yağları ve maskeleri işime yarasa da önce sür sonra bekle arkasından durula pek bana göre şeyler değil bu yüzden doping tam benlik bir ürün diyerek kullanmaya başladım. Kullanmaya başladığım ilk hafta bile etkisini görmeye başladım gerçekten moralim düzelmeye başladı çünkü dökülme çok azaldı. Bir de başka bir etken de vardı beni çok düşündüren ; çok yakın bir arkadaşım saçları çok fazla döküldüğü için doktora gitmiş ve yapılan tahlillerde kanser olduğu çıkmıştı ortaya. Benim saçlarımda dökülme artınca önce doktora gitmeye bile korktum sonra şükürler olsun tahlillerimde filan da bir şey çıkmayınca sanırım strese bağlı ya da D vitamini eksikliği de olabilir diyerek rahatlattım kendimi ve kendime uygun bir ürün aradım ve  Hc Hair Care dopingi buldum.

hc-hair-care-doping
Hc Hair Care Doping

Gördüğünüz gibi kullanımı çok kolay ambalajı çok pratik.

Hc Hair Care Doping
Hc Hair Care Doping

Hc hair Care Dopingi saçıma sıkıyorum iki dakika bekledikten sonra masaj yapıyorum. Ben hafta 2 ya da 3 kez bunu tekrarladım.Saçımda ağırlık yapmadı, kötü bir kokuya sebep olmadı. Etkili olabilmesi için en az 3 ay kullanılması tavsiye ediliyor. Ben de zaten memnun olduğum için 3 ayı tamamlayacağım. İncelemek isterseniz tıklayın.

Toplam Ziyaret: 3781 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 29 Ortalama: 2.8]

One thought on “Hc Hair Care Doping Deneyimim

  1. merhaba…doping saca uygulandikdan sonra ikinci ucuncu kez tekrar yikanmamiw saca uygulana bilirmi?yoksa her defasinda yikamakmi gerek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir