Head&Shoulders Şampuanı Denedim..

head and shoulders şampuan

Head&Shoulders Şampuan

Merhaba

Bugün bir süre önce kullanıp,bitirdiğim bir şampuandan bahsetmek istiyorum. Head&Shoulders ile ilk tanışmam üniversite yıllarımdan sonra dil öğrenmek için İngiltere’ye gidip, yaklaşık 3 sene orada kalmam ile olmuştu. O zaman yurt dışında bol bulamaç olan en basit marka ve ürün bile Türkiye’de yoktu. Bu şampuan markası hem ucuz hem de iyi olduğu için baya uzun bir süre kullanmıştım. Başlıca amacı kepeği önlemek olan şampuanın daha sonra değişik çeşitleri de çıktı. Bu şampuan da ,yine kepeğe karşı etkili ve ikisi bir arada yani hem şampuan hem de saç kremi olan ve yumuşak saçlar vaat eden bir şampuan. Bakalım vaadini yerine getirmiş mi?

Evet şampuan saçlarımı yumuşacık yaptı ve kepek de oluşmadı kullandığım esnada, ayrıca kokusu o kadar güzel ki tıpkı eski şekerli sakızlar gibi kokuyor. Ama şampuanı kullanmayı yarıya bile gelmeden bıraktım. Niye mi? Çünkü saçlarımın dökülmesini arttırdı, tarağa avuç avuç saç gelmeye başladı. Ben de kullanmayı kesmek zorunda kaldım.

sac-dokulmesi
Head&Shoulders Şampuan

Daha sonrasında oğlum bu şampuanı kullanmaya devam etti. Aslında saç tiplerimiz de benziyor ama onda dökülme problemi yaşanmadı ve şampuanı bitirdi. Aslında şampuan ilk kullanmadan itibaren dökmüştü saçımı.Ama ben inatla direndim belki geçer diye, olamadı. Yine de görüldüğü gibi herkese aynı etkiyi yapacak diye bir şey yok, saç tipinize uygunsa alıp deneyebilirsiniz ama biraz daha küçük bir boyu alıp deneyin derim önce. Oğlum da kullanmasaydı ziyan olmazdı gerçi, en kötü  ihtimalle fırça yıkardım bununla. Marka bütün marketlerde bulunabilir bu arada.

Sevgiler..

 

Not: Resim internetten alıntıdır.

Toplam Ziyaret: 2715 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir