Heart&Home Yasemin Çiçeği Kokulu Mum

Merhaba, bugün sizlerle çok hoşuma giden bir ürünü paylaşmak istiyorum. Benim en sevdiğim çiçek Yasemin çiçeğidir çünkü kokusuna bayılırım. Seneler evvel bir dal olarak yetiştirmeye başladığım Yasemin ağacım bile var ama sadece yılın belirli zamanlarında açıyor ve koku veriyor. Hal böyle olunca bu da bana yetmedi tabi etrafta Yasemin Kokulu ne varsa arayışa başladım.

D&R mağazasını gezerken  Heart&Home markalı Kokulu Mumlara gözüm çarptı. Neler var neler yok derken Yasemin Çiçeğini görünce hemen kokusuna bakmak istedim. Aldığım koku benim ağacımın kokusuna o kadar benziyordu ki hemen almak istedim.

Heart&Home markalı Kokulu Mum
Heart&Home Kokulu Mum

Fiyatı 9 tl civarında. Kapaklı bir ambalajı var ama kapağın üzerinde de delikler var ki kokusu rahatlıkla dışarı çıkabilsin diye. Kullanmaya kıyamadığım doğrudur çünkü böyle süs olarak tutup kokusunu arada hissetmek daha çok hoşuma gidiyor. 15 saat yanış süresi var ve gramaj olarak da 53 gram. Başka bir sürü çeşidi mevcut. Siz seviyorsanız ya da benim gibi böyle kokulara meraklı arkadaşlarınız varsa kokulu mum bence güzel bir hediye 😉

Yine sizlerle başka bir yazıda görüşeceğiz. Takipte Kalın 😉

 

Toplam Ziyaret: 1138 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir