Hediye Alternatifleri İçin Magnet Dünyası’na

Tekrar merhaba

Bu hafta iki farklı yazı ile karşınızdayım. İlk yazım olumsuz sonuç bırakan Slikon Boyalarla ilgili oldu ama bu yazım güzel olacak:-) Emin olabilirsiniz.

Geçen hafta sonu güzel bir etkinlikte diğer blogger arkadaşlarla buluştum. Bu benim blogger hayatımdaki ilk buluşmam oldu. Çok da eğlenceli geçti.

Yazarlarımızdan Sevgili Şafak ve Nihan’ın ortaklaşa düzenledikleri #nihanvesafakla23nisan etkinliğinde blogger anneler buluştu. Biz anneler sponsor firmalardan katılan konuşmacıların vermiş olduğu bilgilerle aydınlanırken, çocuklarımız da değişik aktiviteler yaparak eğlendiler.  Etkinlikle detaylı bilgileri ara ara başka yazılarımda sizinle paylaşıyor olacağım.

Bu yazıda dikkat çekmek istediğim konu, oturma düzenimizde bizim için hazırlanmış Magnet Dünyasının katılımı ile gerçekleştirilen jestler oldu.

20150418_150119
Kişiye Özel Ürünler

 

American servisi, buzdolabı magneti ve kitap ayracı.

Şafak benden çocuğumla çekilmiş bir fotoğraf istediğinde böyle bir sürprizle karşılaşacağım aklıma gelmemişti. Kızımla benim fotoğrafımın yer aldığı ürünler o kadar güzeldi ki, bayıldım. En çok da kitap ayracını sevdim. Kitap severler için ayraç önemli bir yer tutar. Ayracı olmayan kitaplar arasına nerede kaldığınızı gösteren bir materyal bulmak bazen zorlaşır. Ben ayracı olmayan kitaplarımda artık benim için özel olarak hazırlanmış ayracımı kullanacağım. Çok sevdim.

Dikkat etmek istediğim bir başka detayda, göndermiş olduğum resim kalitesi neyse aynı görünürlükte ve canlılıkta hazırlanmış olmasıydı. Büyütme ve küçültme işleminde kesinlikle renkler arasında boşluk olmamış. Fotoğraf neyse bire bir aynısı uygulanmış. Sizde eklediğim fotoğrafları görebilirsiniz. Yazıma eklediğim fotoğraflarda kesinlikle filtre yok. Nasıl görünüyorsa o şekilde doğal ışıkta fotoğrafladım.

Bu şekilde hazırlanmış özel şeyler sadece size ait oluyor. Önemsendiğiniz ve değer verildiğiniz hissine kapılıyorsunuz.

Aldığım ve beğenerek kullandığım hediyeler, şimdi bana çok güzel bir fikir oluşturdu ve hediye alternatiflerimin arasında yer aldı.

Sizin aracığınızla Magnet Dünyası’na teşekkür etmek isterim. Değişik şeyler arama içinde bulunan ben, bu seçenekleri değerlendirerek yeni hediyeler oluşturabilir kendimden biz iz bırakabilirim. 

Düşünsenize buzdolabınızda sizin ve çocuklarınızın olduğu bir magnet veya servis. Bence çok eğlenceli. 

Sizde farklı şeyler arayanlar arasında yer alıyorsanız Magnet Dünyası’nı denemelisiniz. 

Haftaya yayınlayacağım konu anne ve babaları ilgilendiren çocuk eğitimi ile ilgili olacaktır. 

Bizi takip etmeye devam edin. 

Şimdilik hoşcakalın

Kişiye Özel Ürünler
Kişiye Özel Ürünler

Magnet Dünyası hakkında detaylı bilgi için bir tık yeterli  🙂

Facebook: https://www.facebook.com/OzelGunMagnetleri

WHATSAPP 05075381248

İnstagram : @magnetindunyasi

Toplam Ziyaret: 1974 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir