Herbital 18 Bitkili Saç Bakım Yağı

Saç bakımı denilince hep şampuanlar düşünülüyor. Ancak saçlarımız aynı cildimiz gibi bir çok şeye ihtiyaç duyuyor. Bunların en başında da doğal yağlar geliyor. Benim gibi tembelseniz ama karıştırma konusunda, hazır karışım yağlardan faydalanabilirsiniz. Herbital 18 Bitkili Saç Bakım Yağı içeriği ve kullanım şekliyle uzun süredir severek kullandığım saç bakım ürünüm.

Herbital-18-Bitkili-Saç-Bakım-Yağı
Herbital 18 Bitkili Saç Bakım Yağı

Herbital Saç Bakım Yağı

Öncelikle içeriğinde olan bitkiler;

Argan Yağı, Badem Yağı, Yılan Yağı, Sarımsak Yağı, Hint Yağı, Ceviz Yağı, Mersin Yaprak Yağı, Susam Yağı, Çam Terebentin, Fındık Yağı, Menekşe Yağı, Buğday Özü Yağı, Jojoba Yağı, Keten Tohumu Yağı, Isırgan Yağı, Leylak Yağı, Biberiye Yağı ve Defne Yağı

Herbital-18-Bitkili-Saç-Bakım-Yağı-içerik
Herbital 18 Bitkili Saç Bakım Yağı

Bu yağları aktardan alıp karıştırmak isteseniz tek tek çok ciddi sizlere masraflı olur. Ancak bu şekilde karışım ve içerisinde yabancı hiçbir madde olmadığına inandığınız markaların ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ben 15günde 1 kez saçlarıma sürüyorum. Saç diplerim dahil iyice yedirip ortalama 2 saat bekletiyorum. Saç bakım yağlarındaki en büyük sorun keskin sert kötü bir kokusunun olması. Bu yüzden çok markanın ürününü kullanamıyorum. Ama bu üründe harika bir çiçek kokusu var. Kesinlikle sürdüğünüz ve beklediğiniz süre içerisinde sizi rahatsız etmiyor.

Saça verdiği etkilerin en başında yumuşacık, kolay taranan, ayrıca harika ışıl ışıl parlaklık. Bu etkiler 1 gün süreyle değil ortalama 1 hafta boyunca saçlarımda kalıyor.

Ayrıca saçlarım eskiden avuçlarımı dolduracak kadar dökülürdü, ancak o dökülme daha minimum seviyeye indi.

Sıkmak için pompalı bir ambalajda, 150ML. Bu boyutuyla 8 aydır kullanıyorum halen bitmedi.

Eğer sizlerde saç bakımınıza önem veriyor ve doğal bitkisel yağlar içeren bir ürünle bakımınızı tamamlamak istiyorsanız, Herbital 18 Bitkili Saç Bakım Yağı 19,90TL fiyatıyla satın alabilirsiniz.

Sevgiler

 

Toplam Ziyaret: 1211 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 12 Ortalama: 2.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir