‘Hesapta Aşk’ Film İncelemesi

‘Hesapta Aşk’ Filmi

Selamlar :))

Kozmetik yazarınız bugün sizlere bir filmden bahsetmek istiyor. Sevgililer Gününü kutladığımız şu günlerde bende ortama ayak uydurmak adına eniştenizle sinemaya gittim, hoşuma giden bu güzel filmden sizlere de bahsetmek istiyorum. Belki gitmek isteyenlere bir fikir veririm

Filmin adı ‘Hesapta Aşk

Çok fazla filmden detay vermeden bahsedecek olursam, internet üzerinden tanışan iki gencin İstanbul’da buluşması ve yaşadıkları macera diyebiliriz ama aslında tam da o şekilde değil. Evet internetten tanıştılar, evet gençler ama olay bu kadar basit değil. Esas kızımızın bir fırlama erkek kardeşi var mesela, tam bir fırlama :)) ama çoook şekerdi. 

Sosyal medya artık bir çoğumuzun hayatını kapsamış durumda. Hatta hepimizin dediği tek şey var’herkesin elinde telefon kimse sohbet etmiyor’ ama kimsede o telefonu bırakmıyor. İronide üzerimize yok :)) kendi adıma söyleyim yanımda birileri varken ben telefonla oynamıyorum, sizde benim gibi olun :)) 

 

Hesapta-Aşk-2016-
‘Hesapta Aşk’

Tekrar filme dönecek olursam, oyuncuları genel anlamda beğendim. Derya Şensoy çok güzel ve yetenekli biri,severek takip ediyorum. Esas kız rolündeki Meriç Aral’ı ilk kez izledim, gayet başarılıydı. Erkek oyunculardan Fırat Altunmeşe ve Burak Tozkoparan’da hem görsel olarak hem oyunculuk olarak beni mest ettiler diyebilirim. Yukarıda belirttiğim gibi ergen kardeş rolündeki Kutay Kalabalık ise çok güzel rol yapmıştı. Tek sevmediğim Bennu Gerede oldu. Filmden ne anlar, yapım ekibinden kimin yakını da filmde ufakta olsa rol aldı bilmiyorum. İrite duruyordu ve ses tonu konuşması rahatsız ediciydi. Ahh be Bennu! Küçük oyunculardan büyük ders alaydın ya biraz.

tumblr_inline_o0dyf0roJy1t45iuc_1280
‘Hesapta Aşk’

Gülmek eğlenmek istiyorsanız, henüz gösterimdeyken bu filme bir şans vermenizi tavsiye ederim. İçinizde izleyen varsa lütfen yorumlarınızı paylaşın benimle, siz ne düşünüyorsunuz bu film hakkında?

 

 

Toplam Ziyaret: 3397 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

12 thoughts on “‘Hesapta Aşk’ Film İncelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir