Hiç Deo Cream Denediniz mi? Isana Deo Cream Deneyimim

Herkese merhaba

İyi hafta sonları:) Daha önce ki yazılarımdan birinde  bahsetmiştim kokuya karşı aşırı olmasa da bir hassasiyetim var ve ter kokusunu sevmiyorum – tahammül edemiyorum .Başkasının kokusu beni ne kadar rahatsız ediyorsa bende başkasını kokumla rahatsız etmemeliyim diye düşünüyorum ve koku önleyici deodorant, roll on, deo stick gibi ürünleri düzenli kullanıyorum. Bence kişisel hijyene verile önem gelişmişlik ve eğitimle doğru orantılı olmalı ama maalesef değil 🙁

Genelde deodorant ve deostick kullanan biriyimdir. Daha önce kullandığım ve biten ISANA markasının deo stick ürününü almaya gittiğimde ISANA HASSAS CİLTLER İÇİN DEO CREAM  ile karşılaştım ve çok şaşırdım. İlk kez deodorant krem gördüm ve denemek için aldım. Aldığımdan beri de çok severek kullanıyorum ve çok da memnunum.

isana-deo-cream
Isana Deo Cream

24 saat korumayı ve ter kokusunu önlemeyi vaat eden bir ürün.Kullandığım süre boyunca ter kokusu hissetmedim. Koruması 18 saat diyebilirim. Daha fazlasını denemedim. Alkol içermiyor ve içinde gliserin bulunuyor bu sayede epilasyon sonrası da rahatlıkla kullanılabiliyor.

isana-deo-cream
Isana Deo Cream

Kullanımı çok kolay roll on kullandığımız gibi kullanıyoruz ve ucuyla dağıtıyorum.Krem kısa sürede emiliyor.Elimizi sürmüyoruz kesinlikle (en azından ben sürmüyorum). Nemlilik yada ıslaklık hissi vermiyor. Siyah kıyafetlerde beyaz leke bırakmıyor beyazlarda ise sarı leke oluşturmuyor. Çok temiz bir kokusu var. Çok severek kullanıyorum. Ürünün tek dezavantajı alüminyum içermesi.Çok sevdiğim bir ürün olsa da bundan böyle alüminyum içeren ürünler almayacağım için bunu da  almayı düşünmüyorum.

isana-deo-cream

Genel olarak çok sevdiğim ISANA HASSAS CİLTLER İÇİN DEO CREAM  ile ilgili yorumlarım bunlardı. İçinizde bu deodorant kremi yada başka Isana kişisel bakım ürününü kullananlarınız var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.

 

Toplam Ziyaret: 3717 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.5]

One thought on “Hiç Deo Cream Denediniz mi? Isana Deo Cream Deneyimim

  1. Galiba yenilenmis kabı adı falan her sey aynı ama alüminyumsuzu cıkmıs 🙂 ben baya memnun kaldım koku konusunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir