Himalaya Herbals Yüz Yıkama Jeli..

Gratis’de yakın zamanda satılmaya başlayan Himalaya Herbals yüz yıkama jeli bugünkü yazımın konuğu olacak. Yüz yıkama jellerini her gün sabah ve akşam olmak üzere 2 defa kullandığım için benim için çok önemliler. O nedenle hem aynı anda farklı ürünler kullanıyorum hem de sürekli  değişik markalar deniyorum. Bunlardan biri de Himalaya markası oldu. İçeriğinde neem bitkisi bulunan bu seri ülkemizde oldukça yeni. Neem’in kökeni Hindistan ve cildi yumuşatıp nem kazandırmak gibi etkileri var. Himalaya Herbals neem özlü yüz yıkama jeli de benim severek kullandığım cilt temizleme ürünlerim arasında yer alıyor.

 

Himalaya Herbals yüz yıkama jeli

 

Seride yüz yıkama jeli nden başka arındırıcı peeling, yüz yıkama köpüğü, nemlendirici krem, maske, dudak kremi, tonik, şampuan gibi pek çok ürün bulunuyor. Hatta ben bile tam inceleyene kadar ürün gamının bu kadar geniş olduğunu fark etmemiştim. Hatta şampuanlar ve diş macunu da bir süredir deneme-istek listemde yer almaya başladı diyebilirim.

Himalaya Herbals yüz yıkama jeli

 

Himalaya Herbals  jelin içeriği fena değil, paraben SLS, SLES bulunmuyor. Yağlı ve yağlıya dönük karma ciltler için bir seri ve benim cildim de tam bu tanıma uyuyor. Cildimin fazla yağını alıp rahatlatıyor, yıkama sonrasında da gerginlik yaratmıyor. Bence normal ciltler de kullanabilir ama çok kuru ciltlere uygun bir ürün değil.

 

Himalaya Herbals yüz yıkama jeli

 

Kokusu bitkinin kendi kokusu tabi, sürünce yoğun olarak geliyor ama beni rahatsız etmiyor. Yine de bitkisel kokulardan hoşlanmayanlar için almadan koklamakta fayda var derim.

Himalaya Herbals neem özlü yüz yıkama jelini, arındırıcı peeling ile beraber incelediğim yazımı da makyaj blogumda okuyabilirsiniz.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 21 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 3991 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: