Himalaya Herbals’ın Neem Özlü Arındırıcı Yüz Temizleme Köpüğü

Günaydın güzel bir perşembe gününden.

Bugün size bir haftadır kullandığım yüz temizleme köpüğünden bahsetmek istiyorum.

Kozmetik alışverişim genelde Gratis ve Watsons’tan yana. Mutlaka mağaza içine bir girer, yenilikleri takip ederim. Yine geçen hafta kızımla pamuk, aseton ve ruj almak için Gratis’e daldığımızda alışveriş tutarımız da 25 TL üstünü aşınca  Himalaya Herbals’ın Neem Özlü Arındırıcı Yüz Temizleme Köpüğü‘nü 6 TL’ye indirimli aldım.

Yüzünüzü sadece su ile yıkadığınızda temizlenmediğini görüyorsunuz. Kapatıcı, allık ve far kalıntıları duru su ile çıkmıyor maalesef.

Ben mutlaka yüzüm için cilt tipime uygun bir temizleme ürünü kullanıyorum. Bu şekilde içim daha rahat ediyor.

Kendimiz nasıl nefes alıyorsak, tenimizin de rahat nefes alması önemli.

Himalaya Herbals’ın Neem Özlü Arındırıcı Yüz Temizleme Köpüğü nü size anlatırsam; Ürün pompalı yapılmış ve tek bir pompa kullanmanız yeterli oluyor. Yüzünüze sürdüğünüzde verdiği ferahlık ve hafif koku bence kimseyi rahatsız etmez. Yüzünüzde yok gibi duran hafif mi hafif  yüz temizleme köpüğü, temizleme konusunda başarılı. Ferahlık hissediyorsunuz. Karma bir cilde sahip olduğum için ben yanaklarımda biraz kuruma hissettim ve nemlendirici kullandım. Benim burun kenarlarım yağlı olduğu için, bende iki saat sonra yağlanma boy gösterdi diyebilirim.

Himalaya Herbals Yüz Temizleme Köpüğü
Himalaya Herbals Neem Özlü Arındırıcı Yüz Temizleme Köpüğü

Genel olarak kullanımı kolay, temizlemesi gayet iyi, hafif ve tahriş etme özelliği olmayan güzel bir yüz temizleme köpüğü.

Her cilt tipi için kullanılabilir görüşündeyim. Yinede siz cilt tipinizi göz önünde bulundurarak almayı deneyin derim.

Ürün ülkemizde sadece Gratis mağazalarında satılmaktadır. Ben markanın diğer ürünlerini de denemek itiyorum. Özellikle bitkisel içerikli diş macununu.

Haftaya farklı bir konu hakkında görüşmek üzere.

Sizin bilgi almak istediğiniz veya öğrenmek istediğiniz bir şey olursa yorum bırakmanız yeterli. Ben ve diğer yazar arkadaşlarım size seve seve yardımcı olacaktır.

Hoşçakalınnnnn 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 2.7]
Toplam Ziyaret: 9036 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com