Himalaya Herbals’ın Neem Özlü Arındırıcı Yüz Temizleme Köpüğü

Günaydın güzel bir perşembe gününden.

Bugün size bir haftadır kullandığım yüz temizleme köpüğünden bahsetmek istiyorum.

Kozmetik alışverişim genelde Gratis ve Watsons’tan yana. Mutlaka mağaza içine bir girer, yenilikleri takip ederim. Yine geçen hafta kızımla pamuk, aseton ve ruj almak için Gratis’e daldığımızda alışveriş tutarımız da 25 TL üstünü aşınca  Himalaya Herbals’ın Neem Özlü Arındırıcı Yüz Temizleme Köpüğü‘nü 6 TL’ye indirimli aldım.

Yüzünüzü sadece su ile yıkadığınızda temizlenmediğini görüyorsunuz. Kapatıcı, allık ve far kalıntıları duru su ile çıkmıyor maalesef.

Ben mutlaka yüzüm için cilt tipime uygun bir temizleme ürünü kullanıyorum. Bu şekilde içim daha rahat ediyor.

Kendimiz nasıl nefes alıyorsak, tenimizin de rahat nefes alması önemli.

Himalaya Herbals’ın Neem Özlü Arındırıcı Yüz Temizleme Köpüğü nü size anlatırsam; Ürün pompalı yapılmış ve tek bir pompa kullanmanız yeterli oluyor. Yüzünüze sürdüğünüzde verdiği ferahlık ve hafif koku bence kimseyi rahatsız etmez. Yüzünüzde yok gibi duran hafif mi hafif  yüz temizleme köpüğü, temizleme konusunda başarılı. Ferahlık hissediyorsunuz. Karma bir cilde sahip olduğum için ben yanaklarımda biraz kuruma hissettim ve nemlendirici kullandım. Benim burun kenarlarım yağlı olduğu için, bende iki saat sonra yağlanma boy gösterdi diyebilirim.

Himalaya Herbals Yüz Temizleme Köpüğü
Himalaya Herbals Neem Özlü Arındırıcı Yüz Temizleme Köpüğü

Genel olarak kullanımı kolay, temizlemesi gayet iyi, hafif ve tahriş etme özelliği olmayan güzel bir yüz temizleme köpüğü.

Her cilt tipi için kullanılabilir görüşündeyim. Yinede siz cilt tipinizi göz önünde bulundurarak almayı deneyin derim.

Ürün ülkemizde sadece Gratis mağazalarında satılmaktadır. Ben markanın diğer ürünlerini de denemek itiyorum. Özellikle bitkisel içerikli diş macununu.

Haftaya farklı bir konu hakkında görüşmek üzere.

Sizin bilgi almak istediğiniz veya öğrenmek istediğiniz bir şey olursa yorum bırakmanız yeterli. Ben ve diğer yazar arkadaşlarım size seve seve yardımcı olacaktır.

Hoşçakalınnnnn 🙂

Toplam Ziyaret: 9096 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 2.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir