Himalaya Neem Özlü Arındırıcı Maske

Himalaya Neem Özlü Arındırıcı Maske

Merhaba arkadaşlar, cilt bakımında en çok aranan özelliklerden biri de kolay ulaşılabilirlik ve uygun fiyat. O zaman Gratis mağazalarında satılan Himalaya Neem Özlü Arındırıcı Maske yazısı belki dikkatinizi çeker.

Himalaya Neem Özlü Arındırıcı Maske oldukça meşhur bir maske. Öyle ki Snapchat sohbetlerinde bana en çok tavsiye edilen ve sorulan ürünlerden biriydi. O nedenle ben de denemek istedim. Zaten fiyatı da uygun diye düşündüm. Şu an tam fiyatını hatırlamıyorum ama sık sık indirime giren Gratis mağazalarından kolayca temin edebilirsiniz.

Himalaya Neem Özlü Arındırıcı Maske
Himalaya Neem Özlü Arındırıcı Maske

Ben içerik kısmını da yorum yapmadan ekliyorum. İçerik konusunda hassas olanlar inceleyebilir. Ben kuru ciltliyim. Cildim yağ bezesi çıkarmaya çok müsait. O nedenle maskelere elim sık gidiyor. Bazıları yağ bezesi arttırırken özellikle kil içerenler fazla yağı emdiği için işime yarıyor.

Himalaya Neem Özlü Arındırıcı Maske
Himalaya Neem Özlü Arındırıcı Maske

Maske pek homojen sayılmaz. İyice çalkalayarak kullanmak gerekli. Yüzünüze sürerken de homojen görünmüyor. Ve ne yapsanız da kolay kolay homojen durmuyor. Pek çok kişi bu nedenle peeling niyetine de kullanıyormuş. Yoğun bir kokusu var ve sizi rahatsız etme ihtimali varsa bence deneyerek alın. Cildimde bulunan yağ bezelerini azaltmadı. Ama yumuşak ve pürüzsüz bir his oluşturdu. Günlük bir arınma hissi verdi. Uygun fiyatlı ürün arayan genç arkadaşlara tavsiye edebilirim. Aşırı kurutma hissi de yok.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1060 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com