Himalaya Yüz Temizleme Köpüğü

Himalaya Herbal’s

Cilt temizliğinde son aşama olarak köpük temizleyici tercih ediyorsanız, Himalaya Yüz Temizleme Köpüğü sevebileceğinizi düşünüyorum.

Yüz temizliğinde daha doğrusu makyaj temizliğinde düşülen en büyük hata, cildi temizleme sütleri veya suları ile temizledikten hemen sonra cilt bakımına geçilmesi. Cilt üzerini, yüzeysel olarak temizledikten sonra, gözeneklerinizin içini temizlemezseniz ve üzerine hemen cilt bakım kremlerinizi uygularsanız eğer, reaksiyon verebilir.

himalaya-yuz-temizleme-kopugu
Himalaya Yüz Temizleme Köpüğü

Cildinizi makyajınızdan temizledikten sonra, mutlaka köpük veya jel formda bir temizleyici ile son dokunuşu yaptığınızda, cildinizin nefes aldığınız sizde görebilirsiniz. Hatta minik bir deneme yapın, yüzünüzün bir tarafını köpük formda bir temizleyici ile yıkayın, diğer tarafını yıkamayın. Sonrasında kremlerinizi sürün. Farkı sizde zaten görüceksiniz.

Himalaya Herbals markasına ait Neem özlü Yüz Temizleme Köpüğü içeriğinde paraben, sls bulundurmuyor. Şişe tasarımı pompalı, sıktığınızda köpük şeklinde elinize geliyor. Islattığınız yüzünüze dairesel hareketlerle sürüyorsunuz. Sonrasında cildinizden temizliyorsunuz. Ciltten arındırması kolay.

himalaya-yuz-kopugu
Himalaya Yüz Temizleme Köpüğü

Öyle büyük vaadleri yok. Cildinizin temizlenmesi dışında çok büyük beklentiniz olmasın. Zaten en önemli kriter cilt temizliği.

Şişesi 150ML, küçük gelmesin size oldukça uzun süre gidiyor. Günlük temizliğe de uygun. Özellikle yağlı ve karma ciltler çok sevebilecektir, hassas ve benim gibi kuru ciltler kullandıktan sonra mutlaka nemlendiricileriyle ciltlerini rahatlatmaları lazım. Aksi halde gerginlik yapabiliyor.

Himalaya Yüz Temizleme Köpüğü sadece gratis mağazalarında bulabileceğiniz bir marka. Ortalama 15TL civarında satılıyor. Markanın çeşitli serileri var, cildinize uygun serisini deneyebilirsiniz gülük temizleyici olarak.

Toplam Ziyaret: 7135 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 47 Ortalama: 3.1]

One thought on “Himalaya Yüz Temizleme Köpüğü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir