Hipp Organik Bebek Ekmeği

Herkese merhaba 🙂 Bu aralar bebeklerle ilgili yazı yazmadığı farkettim ve Hipp Organik Bebek Ekmeği ile geri döndüm 🙂 Aslında ekmekten ziyade bildiğimiz etimeğin minik versiyonu hipp organik bebek ekmeği. Kutunun içinde yine bir ambalaj mevcut ekmekler de bu ambalajın içinde. Yaklaşık 3 cm kenarlı minik karelerden oluşuyor ekmekler. Bayağı bir sert o yüzden ben çorbasına ya da kahvaltısına eklerken sıcak su ile biraz ıslatıp yumuşatıyorum.

Bazen kahvaltısına bazen de öğle yemeğine eklesem de bu ekmekleri her iki öğünde de kullanmamaya çalışıyorum çünkü biraz kabızlık yaptı bu ürün.

Kutuyu açtıktan sonra yaklaşık 3 hafta kullanma süresi mevcut o yüzden mutlaka tarih atma gereği duyuyorum.

Hipp Organik Bebek Ekmeği

Hipp’ in bebe bisküvisi ile dönüşümlü kullanabilirsiniz. Tabi 6 aydan büyük bebekler için. İlk 6 ay sadece ve sadece anne sütü yeterli ve çok önemli.  Ürün 100 gram ve aşağı yukarı içinde 21 adet ekmek mevcut. Günde 1 tane kullansanız zaten 3 haftada bitmiş olur. Her markette mevcut değil. Genelde büyük marketlerde ve Joker gibi bebek ürünleri satan yerlerde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 272 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/