H&M Cover-Up Concealer

Merhabalar

Bugün sizlere yeni aldığım kapatıcıdan bahsedeceğim. H&M mağazasında saatlerimi geçirebilirim ki hafta sonu yine öyle oldu. Pazar günü bir uğrayayım dedim ve uğrayıp bir sürü şey alarak çıktım. Ve almak istediğim bir kaç şeyi de beynime yazarak çıktım.

H&M kapatıcı
H&M Cover-Up Concealer

Özellikle makyaj ve aksesuar standına bayılıyorum H&M’in. Bir de gömlek kesimlerine. Aldığım bu kapatıcı true beige renginde ve 2,2 ml . Epey açık bir renk olmasına rağmen dikkat çekici derecede açık durmuyor. Ben buğday tenli olmama rağmen hiç sırıtmadı. Gayet güzel uyum sağladı ve kapattı. Hafif bir kapatıcı ve kapatıcılığı orta diyebilirim. Kokusu çok hafif, yok gibi neredeyse. Ya da rahatsız edici değil.

hm3

Bir kapatıcıdan beklentim güldüğümde kırışıklıklarım arasına girip çirkin bir görüntü yaratmamasıdır. Bu kapatıcı da onu yaptı. Cildime bir aydınlık verdi.

Ben gözaltıma sürdükten sonra burnuma da süreyim, ay alnıma çeneme de süreyim derken tüm yüzüme gözaltı kapatıcısı kullanmış oluyorum:)))) Daha güzel oluyor. Fırçalı olması da cabası. Kolay sürülüyor.Doğal duruyor. İşte benim bam tellerim:) Pratiklik çalışan kadınlar için önemli bence. “Sür ve çık” , o yüzden sevdim bu kapatıcıyı ben. Pratik olmasından ötürü:

Bugünlük bu kadar, kapatıcımı sürdüm aydınlık aydınlık dolanıyorum etrafta:))))

Toplam Ziyaret: 4675 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir