H&M Cover-Up Concealer

Merhabalar

Bugün sizlere yeni aldığım kapatıcıdan bahsedeceğim. H&M mağazasında saatlerimi geçirebilirim ki hafta sonu yine öyle oldu. Pazar günü bir uğrayayım dedim ve uğrayıp bir sürü şey alarak çıktım. Ve almak istediğim bir kaç şeyi de beynime yazarak çıktım.

H&M kapatıcı
H&M Cover-Up Concealer

Özellikle makyaj ve aksesuar standına bayılıyorum H&M’in. Bir de gömlek kesimlerine. Aldığım bu kapatıcı true beige renginde ve 2,2 ml . Epey açık bir renk olmasına rağmen dikkat çekici derecede açık durmuyor. Ben buğday tenli olmama rağmen hiç sırıtmadı. Gayet güzel uyum sağladı ve kapattı. Hafif bir kapatıcı ve kapatıcılığı orta diyebilirim. Kokusu çok hafif, yok gibi neredeyse. Ya da rahatsız edici değil.

hm3

Bir kapatıcıdan beklentim güldüğümde kırışıklıklarım arasına girip çirkin bir görüntü yaratmamasıdır. Bu kapatıcı da onu yaptı. Cildime bir aydınlık verdi.

Ben gözaltıma sürdükten sonra burnuma da süreyim, ay alnıma çeneme de süreyim derken tüm yüzüme gözaltı kapatıcısı kullanmış oluyorum:)))) Daha güzel oluyor. Fırçalı olması da cabası. Kolay sürülüyor.Doğal duruyor. İşte benim bam tellerim:) Pratiklik çalışan kadınlar için önemli bence. “Sür ve çık” , o yüzden sevdim bu kapatıcıyı ben. Pratik olmasından ötürü:

Bugünlük bu kadar, kapatıcımı sürdüm aydınlık aydınlık dolanıyorum etrafta:))))

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.8]

Toplam Ziyaret: 4621 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/