H&M Lip Balm Vanilla Apple

H&M Lip Balm

Herkese merhaba,

Bugün sizlere başlıktan da anlaşıldığı üzere, H&M lip balm vanilla apple dan bahsetmek istiyorum. Malum,kış günleri lip balm olmadan geçmiyor. Zaman zaman da rujun altına düzgünleştirici ve nemlendirici bir baz olarak kullanıyoruz lip balmları..

HM Vanilyalı Lipbalm tam olarak 15 gr yani koskocaman bir şey.. Kullanmakla kaç senede biter, o zamana kadar son kullanma tarihi geçer mi bilemiyorum. Vanilya sever biri olarak geçtiğimiz günlerdeki H&M alışverişimde aldım, denemek istedim. Fiyatı 5-7 TL gibiydi.

hm-lip-balm-vanilla-apple
H&M Lip Balm

İzlenimlerime gelirsek, boyutu diğer lip balmlara oranla daha geniş olduğundan tek seferde tüm dudağa uygulanabiliyor.Onun dışında içerisinde bulunan vanilya ve elma özleri, shea yağı sayesinde dudaklara gerçekçi bir nemlendirme sağlıyor. Vanilya aroması rahatsız edici değil benim için ama belirgin. Birkaç saat nemlendirmesi devam ediyor. Makyaj öncesi kullandığımda ise, makyaja başlarken sürüyorum. En son rujumu sürmeden dudağımdaki fazlalığı alıp, rujumu öyle sürüyorum. Böylelikle dudaklarım hem parlamıyor, hem nemli kalıyor.Mat rujlarda çizgilere dolma sorunu oluşmuyor.

Uçuk vb sorun yaşamadığım için son dönemlerde, iyileştirici özelliği olup olmadığı konusunda bilgi sahibi değilim.

Beklediğimden iyi çıkan bu performansı size de öneriyorum. Eğer bitirebilirsem,tekrar alırım. 🙂

Sevgiyle kalın..

Toplam Ziyaret: 2527 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.3]

One thought on “H&M Lip Balm Vanilla Apple

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir