HM Mona Eyeshadows – Canyon Clay

HM Mona Eyeshadows – Canyon Clay

Herkese merhaba

Bir süredir sizlerle pek paylaşım yapamadığımın farkındayım. Bunun nedeni ne açıkçası bende bilmiyorum. Sanırım ne kadar çabalarsam çabalayayım açamadığım  bir kısır döngü içine girdim. Bu sadece blog yada sosyal medya hesapları olarak değil, hayatımın genelinde  bu tarz bir dönemdeyim sanırım. Biraz ara vermek istedim. Bazı planlar yaptım. Tüm her şeyi gözden geçirdim. O planlar doğrultusunda da hayatıma bir yön verdim. Umarım iyi bir karar vermişimdir. Zamanla sizlerle birlikte bende ne olacağını göreceğim.

Bu ara verdiğim dönemde yazmam gereken yazılar incelemem gereken ürünler birikti. Tabi ki bende durmadım bir sürü şeyde aldım. Artık sırası geldikçe sizlerle onları paylaşacağım.

H&M mağazaları yaşadığım şehre gelince inanılmaz mutlu oldum. Normal fiyatlarını birazcık pahalı bulsam da sıklıkla yaptığı indirimlerle beni kendine hayran bıraktı. Bir kozmetiksever olarak kozmetik kısmına da uğramasam olmazdı. Şu ana kadar çok fazla ürününü denedim ve sizlerle artık gönül rahatlığıyla tek tek paylaşabilirim.

HM MONA EYESHADOWS -CANYON CLAY- adlı bu far benim kozmetik olarak HM den aldığım ilk ürün diyebilirim.Sezon sonu indirimi ile sadece 5 TL ye aldığım bu fara aşık alacağım aklıma gelmezdi. Bu farı o kadar çok  sevdim ki serideki diğer güzel renkleri de indirimlerde tek tek topladım. Onları da ilerleyen dönemlerde sizlerle paylaşacağım.

İnanılmaz pigmentli bir ürün. Tek dokunuşta görüldüğü gibi rengini veriyor. Son zamanlarda moda olan bu kiremit renginde bu kadar güzel piğmentli bir far bulma çok zor. Göz kapağında tek başına da uygulanacağı gibi benim gibi sadece crease bölgeme geçiş farı olarak da uygulayabilirsiniz. O zaman oldukça doğal geçişli modern bir göz makyajı ortaya çıkıyor. Bu tarz makyajlardan hoşlanıyorsanız mutlaka denemelisiniz bu farı.

Verdiği renkte bu şekilde. Oldukça başarılı bir renk. Far bazı uygulandığında daha iyi sonuç verse de bence bazsız da oldukça başarılı bir far. Normal fiyatı, 16 TL olan bu farı indirimde 5 TL ye alabilirsiniz. İndirim döneminde almak istiyorsanız erkenden gitmenizi öneririm. İnsanlar indirim döneminde her şeyi yağmalıyorlar çünkü 🙂

Benim severek kullandığım ve yaz makyajımın temel parçalarından biri haline gelen HM MONA EYESHADOWS -CANYON CLAY- far ile ilğili deneyimlerim bunlardı,bu tonlarda uygun fiyatlı bir far arıyorsanız HM mağazalarına  bakmanızı öneririm.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1045 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com