H&M ‘nin Lip Gloss’larını Denediniz mi ?

H&M BEAUTY QUEEN LİP GLOSS

 

 

Herkese merhaba
 
Umarım iyisinizdir ben son zamanlarda inanılmaz yoğun bir temponun içindeyim ve umarım sonu hayırlı olur. Eğer hayırlı olursa size duyururum 🙂 Bu yoğun temponun içinde sevgili arkadaşımın beni ziyarete gelmek için bir kıtadan diğerine geçmesi beni çok duygulandırdı ve mutlu etti. (Avrupa’dan Asya ‘ya geçmek il değiştirmekten daha zor ) Gelirkende eli boş gelmemiş kuzum ve bana bu lip glossu ve başka şeyleri de denemem için getirmiş.Benim yaşadığım yerde H&M mağazası olmadığı için ilk defa bu markanın kozmetik ürününü denedim ve genel olarak sevdim.
Şimdi ayrı ayrı olumlu ve olumsuz özellikleri nelermiş ona bakalım (geçmeden önce tekrar çok teşekkür ederim kuzuma 🙂 )
 
H&M LİP GLOSS (BEAUTY QUEEN )
H&M LİP GLOSS (BEAUTY QUEEN )
H&M LİP GLOSS (BEAUTY QUEEN )
H&M LİP GLOSS (BEAUTY QUEEN )

İlk olarak olumlu özelliklerinden bahsedelim 🙂

 • Çok uygun fiyatlılar  ve çok fazla renk seçeneği var (fiyatı  2 tl)
 • Kokusu harika. Latte kokusuna benzettim ben.
 • Ambalajı çok tatlı ve şık.
 • İçinde bulunan simler çok küçük ve hoş bir parlaklık veriyor.
H&M LİP GLOSS (BEAUTY QUEEN )

H&M LİP GLOSS (BEAUTY QUEEN )
 • Bende ki rengi tüm rujlarla uyum sağlıyor ve onlara hoş bir ışıltı katıyor.
 • Kremsi yapıda ve sürümü çok kolay.
 • Fırçasının ucu kullanıma çok uygun.
Şimdi de olumsuz özelliklerinden bahsedelim 🙂
 • Kalıcılığı çok az neredeyse saat başı tazelemek gerekiyor.
 • Orta seviyede yapışkan ama yine de yapışkan.
 H&M LİP GLOSS (BEAUTY QUEEN )
H&M LİP GLOSS (BEAUTY QUEEN )

Lip gloss insanı olmayan benim bile günlük olarak severek kullandığım  H&M  LİP GLOSS (BEAUTY QUEEN ) ‘in olumlu ve olumsuz yönlerini sizlerle paylaştım. Fiyatına göre performansını başarılı bulduğum bu ürünü lip gloss sevenlere öneririm.

İçinizde deneyenleriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum 🙂

Sonraki yazımda görüşene kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 3.1]
Toplam Ziyaret: 9891 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com