H&M Nude Eyeshadows Far Paleti

Herkese mutlu haftalar. Havalar yavaş yavaş ısınıyor. Kalın ve soğuk renkli kıyafetleri bir kenara bırakıp renklenmeye başlamanın vakti sizce de gelmedi mi ?Renklenmenin en kolay ve eğlenceli yolu her zaman renkli kozmetik ürünleri olmuştur. Bunun için yeni denediğim bir ürünü konuşalım. H&M markası kozmetik alanında baya bir popülerleşmeye başladı. Ürünlerinin sevilmesi de mağazaya olan ilgiyi arttırmaya devam ediyor.     H&M Nude Eyeshadows far paleti şu sıra favorim olan ürün. Palet 5 farklı renkten oluşuyor.

H&M Nude Eyeshadows Far Paleti

Krem rengi, çok açık şeftali, pembe, açık kahverengi ve koyu kahverengi

İlk katta istenilen rengi almaya çok yaklaşsam da 2. Kata renkler çok daha belirgin duruyor. Paletin en başındaki ki krem rengini farların altına renk dengesi oluştursun diye kullanıyorum.  Şeftali ve pembe tonlarında ki farlarda tam gözkapağınızın ortasına Eyelid bölgesi için en uygun. Crease bölgesi içinse en çok sevdiğim renk açık kahverengi. İçerisinde ki ışıltıyla o bölgeye çok güzel parıltı veriyor.  Renk dengesini tamamlasın diye uyguladığım krem rengini göz pınarlarınız içinde kullanabilirsiniz.

H&M Nude Eyeshadows Far Paleti

Pek çok far paletine göre çok az tozutma yapsa da göz makyajınızı ten makyajınızdan önce yapmanızı tavsiye ediyorum en azından bu palet için.  Kullanımı çok kolay ve zorlu çevre şartlarına bile dayanıklı. Ben çok memnun kaldım siz de denerseniz düşüncelerinizi merak ediyorum.

 

Toplam Ziyaret: 3569 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 2.8]

One thought on “H&M Nude Eyeshadows Far Paleti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir