H&M Nude Eyeshadows Far Paleti

Herkese mutlu haftalar. Havalar yavaş yavaş ısınıyor. Kalın ve soğuk renkli kıyafetleri bir kenara bırakıp renklenmeye başlamanın vakti sizce de gelmedi mi ?Renklenmenin en kolay ve eğlenceli yolu her zaman renkli kozmetik ürünleri olmuştur. Bunun için yeni denediğim bir ürünü konuşalım. H&M markası kozmetik alanında baya bir popülerleşmeye başladı. Ürünlerinin sevilmesi de mağazaya olan ilgiyi arttırmaya devam ediyor.     H&M Nude Eyeshadows far paleti şu sıra favorim olan ürün. Palet 5 farklı renkten oluşuyor.

H&M Nude Eyeshadows Far Paleti

Krem rengi, çok açık şeftali, pembe, açık kahverengi ve koyu kahverengi

İlk katta istenilen rengi almaya çok yaklaşsam da 2. Kata renkler çok daha belirgin duruyor. Paletin en başındaki ki krem rengini farların altına renk dengesi oluştursun diye kullanıyorum.  Şeftali ve pembe tonlarında ki farlarda tam gözkapağınızın ortasına Eyelid bölgesi için en uygun. Crease bölgesi içinse en çok sevdiğim renk açık kahverengi. İçerisinde ki ışıltıyla o bölgeye çok güzel parıltı veriyor.  Renk dengesini tamamlasın diye uyguladığım krem rengini göz pınarlarınız içinde kullanabilirsiniz.

H&M Nude Eyeshadows Far Paleti

Pek çok far paletine göre çok az tozutma yapsa da göz makyajınızı ten makyajınızdan önce yapmanızı tavsiye ediyorum en azından bu palet için.  Kullanımı çok kolay ve zorlu çevre şartlarına bile dayanıklı. Ben çok memnun kaldım siz de denerseniz düşüncelerinizi merak ediyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 12 Ortalama: 2.6]
Toplam Ziyaret: 3326 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/